کد خبر: ۴۰۹۶۹ | گروه ورزشی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
معاون پرورشی آموزش‌وپرورش بجنورد:

۳ مسابقه ورزشی برای دانش آموزان دختر در بجنورد برگزار شد

معاون پرورشی، فرهنگی و تربیت‌بدنی اداره آموزش‌وپرورش بجنورد از برگزار مسابقات استانی دانش آموزان دختر در سه رشته والیبال، بسکتبال و شطرنج خبر داد.
۳ مسابقه ورزشی برای دانش آموزان دختر در بجنورد برگزار شد

علی‌قلی زادهt معاون پرورشی، فرهنگی و تربیت‌بدنی اداره آموزش‌وپرورش بجنورد اظهار کرد: مسابقات استانی دانش آموزان دختر در سه رشته والیبال، بسکتبال و شطرنج به میزبانی بجنورد در حالی برگزار شد که هر چهار تیم دختران مدارس بجنورد بااقتدار بر فراز پله قهرمانی ایستادند.

وی افزود: در این مسابقات تیم والیبال دانش آموزان دختر متوسطه دوم بجنورد از هنرستان محمودیه مقام اول را کسب کردند و اسفراین و شیروان به ترتیب دوم و سوم شدند.

معاون پرورشی، فرهنگی و تربیت‌بدنی اداره آموزش‌وپرورش بجنورد تصریح کرد: مربی‌گری تیم بجنورد را مهتاب ریحانی و سرپرستی آن را راضیه رستمی بر عهده داشت.

قلی زاده گفت: همچنین تیم بسکتبال دانش آموزان دختر متوسطه دوم بجنورد از دبیرستان شهدای فرهنگی مقام اول و شیروان و اسفراین به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.

به گفته وی دانش آموزان دختر متوسطه اول بجنورد از دبیرستان ۱۳ آبان به مربی‌گری سامیه لنگری مقام اول مسابقات استانی شطرنج را کسب کردند و اسفراین و شیروان به ترتیب دوم و سوم شدند.

معاون پرورشی، فرهنگی و تربیت‌بدنی اداره آموزش‌وپرورش بجنورد افزود: دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی بجنورد از دبستان شهدای فرهنگی مقام اول مسابقات استانی شطرنج را کسب کردند و شیروان و اسفراین به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

مهر/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.