کد خبر: ۵۲۳۲۶ | گروه حرف های خودمانی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
مسئول گروه جهادی، وحدت دانشگاه آزاد بجنورد:

شناسایی زمینه های اقتصاد مقاومتی در روستاها/ حضور 23 دانشجوی دختر در اردوی جهادی در صفی آباد

مسئول گروه جهادی، وحدت دانشگاه آزاد بجنورد گفت: شناسایی زمینه های اقتصاد مقاومتی توسط تیم شناسایی آقایان از جمله خروجی های مهم در این اردو بود.
شناسایی زمینه های اقتصاد مقاومتی در روستاها/ حضور 23 دانشجوی دختر در اردوی جهادی در صفی آباد

به گزارش راه ساجده، مریم محمدی، مسئول خواهران گروه جهادی، وحدت دانشگاه آزاد بجنورد در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با اردوهای جهادی گفت: این اردوها از 17 تیر آغاز و تا 24 تیر ادامه داشت، که حدود 23 دانشجو دختر به صورت ثابت مسغول به فعالیت بودند که این تعداد تا 35 نفر هم متغییر بود.

وی ادامه داد: این افراد در روستاهای قنبر باغی، گسک و دهنه شیرین از توابع صفی آباد اسفراین مشغول به کار جهادی بودند.

محمدی افزود:  امسال علاوه بر دانشجویان دختر از دانشجویان پسر هم برای بخش فرهنگی استفاده شده است که محرومیت زدایی فرهنگی در سطح بالایی صورت گیرد.

وی عنوان کرد: امور بخش خواهران در واحد های بهداشتی، فرهنگی، آموزشی، تربیتی، احکام و مشاوره و طلاب مشغول به فعالیت بودند.

محمدی گفت: حدود یک ماه قبل از شروع اردو جهادی به نیاز سنجی روستا پرداخته و برنامه ها متناسب با نیازهایشان تدارک دیده شده و با هماهنگی مسئول پایگاه روستا سایر هماهنگی ها انجام شده است.

وی با اشاره به استقبال بالای مردم روستا گفت: استقبال ها بالا بود و با توجه به جمعیت هر روستا معمولا کلاس ها در بالاترین ظرفیت برگزار می شد، از روستاهای اطراف هم حضور پیدا می کردند و تقاضای حضور در روستایشان را می کردند، فرماندار و رئیس آموزش و پرورش بام هم برای حضور در روستاهای بام به ما پیشنهاد دادند.

مسئول گروه جهادی، وحدت دانشگاه آزاد بجنورد محرومیت فرهنگی بیشترین حالت محرومیت را در روستاهای این منطقه دانست.

محمدی از خروجی های این اردوها گفت: شناسایی زمینه های اقتصاد مقاومتی توسط تیم شناسایی آقایان از جمله خروجی های مهم در این اردو بود.

وی از مسئولین خواهش داشت که به صورت مستقیم با تیم جهادگر ارتباط بگیرند و از حس و حال شان بدانند.

محمدی در انتها خاطر نشان کرد: حضور در اردوها برایم لذت بخش است به طوری که هر درد دلی که مردم روستا با من می کنند احساس می کنم چقدر به من و امثال من احتیاج است. با توجه به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند: پایبندی به اصول بدون مجاهدت در راه نجات مستضعفان، سخن بی معنی و ادعایی پوچ است، راه خود را پیدا کرده ام و گام هایم در این راه استوارتر و حضورم را خستگی ناپذیر می کند.

 

انتهای خبر./ر

 برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.