کد خبر: ۵۲۳۶۵ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۵

بیانیه سازمان بسیج طلاب و روحانیون خراسان شمالی در پی حادثه متروی تهران

امر به معروف و نهی از منکر نشان برتری جامعه اسلامی بر دیگر جوامع است. لذا نیاز است دست اندرکاران در عرصه های آموزش تبلیغی و فرهنگی با عزم ملی برای فرهنگ عمومی شدن این فریضه مهم اقدام نمایند و همه میدانیم این اقدامات کافی نبوده و نیست.
بیانیه سازمان بسیج طلاب و روحانیون  خراسان شمالی در پی حادثه متروی تهران

به گزارش راه ساجده، اوراق زرین  دفتر تاریخ اسلام پر است از رشادت ها و شجاعت های علما و جوانان متدین که برای دفاع از دین و دیانت و احیای فریضه  امر به معروف و نهی از منکر جان خودشان را تقدیم نموده تا در سایه حکومت اسلامی به وجود آمده احکام اسلامی اجرا شود.

متاسفانه هرازچندگاهی شاهد حوادث تلخ و زننده مشابه حادثه متروی تهران هستیم که افرادی فقط به خاطر عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفته و جامعه اسلامی تحت تاثیر اینگونه قضایا قرار بگیرد. یقینا اینگونه حوادث ذائقه دوستان دیندار و انقلابی نظام را تلخ و جریحه دار نموده و باعث خرسندی دشمنان  فرصت طلب اسلام و انقلاب میشود. بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت جوادالائمه (ع) شدیدا این حادثه را محکوم و از خداوند متعال شفای تمام مجروحین این قضیه مخصوصا حجت الاسلام ذولفقاری طلبه بسیجی آمر به معروف و ناهی از منکر را از خداوند متعال خواستاریم. و اعلام مینماییم:

1-امر به معروف و نهی از منکر نشان برتری جامعه اسلامی بر دیگر جوامع است. لذا نیاز است دست اندرکاران در عرصه های آموزش تبلیغی و فرهنگی با عزم ملی برای فرهنگ عمومی شدن این فریضه مهم اقدام نمایند و همه میدانیم این اقدامات کافی نبوده و نیست.

2-از مسئولان کشور می خواهیم زمینه را برای حفظ کرامت و منزلت آمران به معروف و ناهیان از منکر را فراهم نموده و اقدامات لازم را انجام دهد تا شاهد حوادث تلخ مشابه نباشیم.

3-ما طلاب و روحانیون بسیجی استان آمادگی کامل خود را برای برداشتن قدمهای مثبت در راستای اجرای این فریضه مهم و فرهنگ عمومی شدن آن دراستان برداشته و همواره تلاش خواهیم کرد منو.یات مقام معظم رهبری مدضله العالی در باب امر به معروف و نهی از منکر در استان به منصه ظهور و اجرا برسد. والسلام

 

انتهای خبر./احمدیانبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.