کد خبر: ۵۲۳۸۳ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ؛

انقلاب اسلامی به زن ایرانی کرامت بخشید

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در همایش تجلیل از برترین های انجمن اسلامی دانش آموزی گفت: در ایران اسلامی زنان نابغه کم نیستند، انقلاب و جمهوری اسلامی به زن کرامت بخشید و اجازه فعالیت در جامعه را داد.
انقلاب اسلامی به زن ایرانی کرامت بخشید

به گزارش راه ساجده، همایش تجلیل از برترین های انجمن اسلامی دانش آموزی خراسان شمالی روز گذشته در محل تالار حافظ بجنورد برگزار شد.

دراین همایش از ۹نمایشگاه مدرسه انقلاب برتر استان و برترین های جشنواره مداد کمرنگ و برترین های اتحادیه انجمن اسلامی تقدیروتجلیل شد.

محمد تقی ایرانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی در این همایش اظهار کرد: در ایران اسلامی زنان نابغه کم نیستند، قبل از انقلاب زن به عنوان یک وسیله تبلیغاتی و هم چنین امروزه در غرب هم استفاده می شود در حالی که انقلاب و جمهوری اسلامی به زن کرامت داد و اجازه فعالیت در جامعه را داد.

وی ادامه داد: امروزه آسیبب های اجتماعی در جامعه به حد نگران کننده ای رسیده است و دولت برای حل این مشکل عزم خود را جزم کرده است.

ایرانی افزود: آسیب های اجتماعی در تمامی جوامع به چشم می خورد، اما این آسیب های در جامعه ما باعث نگرانی است و همین اندک هم باید از بین برود.

وی بیان داشت: غنی سازی برنامه های اوقات فراغت برای دانش آموزان قابل اهمیت است و دستگاه های مربوطه و خانواده ها باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که جوانان از افسردگی دور و فضای بانشاط و شادابی را فراهم کنند.

 

انتهای خبر./ یبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.