کد خبر: ۵۲۳۹۸ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶

پخت 400 کیلو مربا توسط بانوان آشخانه برای جبهه مقاومت

فرمانده حوزه نرجس خاتون (س) مانه و سملقان از پخت 400 کیلویی مربا توسط بانوان شهرستان برای جبهه مقاومت خبر داد.
پخت 400 کیلو مربا توسط بانوان آشخانه برای جبهه مقاومت

به گزارش راه ساجده، اعظم السادات فخر نبی، فرمانده حوزه نرجس خاتون (س) مانه و سملقان در گفتگو به خبرنگار ما اظهار کرد: راهی که حضرت امام (ره) طراحی کردند برای پشتیبانی از انقلاب اسلامی کماکان ادامه دارد و اهداف بزرگی را حضرت امام (ره)  برای انقلاب اسلامی تعریف کردند که متضاد با منافع استکبار جهانی است.

وی ادامه داد: ما در راستای حفظ آرمانهایمان هزینه های بالایی را پرداخت کردیم و مردم ما دو وظیفه دارند یکی آنکه با اموالشان در این جهاد شرکت کنند و دیگری با جان و انفوس وارد این دفاع همه جانبه شوند.

فخر نبی خاطر نشان کرد: در دوران دفاع مقدس که امکانات جهت حضور همه مردم در جبهه ها فراهم نشد، بیشتر مردم در پشتیبانی های دفاع مقدس شرکت داشتند .

وی افزود: در این راستا شاید برای خیلی ها زمینه حضور در جبهه مقاومت فراهم نشود و ما داریم این ظرفیت را فراهم می کنیم که مردم با کمک های مالی آن وظیفه و رسالت خودشان را در جبهه مقاومت انجام دهند.

فخر نبی بیان کرد: برای قدم گذاشتن در این نیت خیر 50 زن، 20 باغدار و تعداد زیادی هم برای خرید ملزومات تهیه مربا اقدام کردند.

وی ادامه داد: به همت خیرین و زنان فعال 400 کیلو مربا از میوه های هویچ و آلبالو و هلو در مسجد صاحب الزمان آشخانه  مسجد پنج تن آشخانه و وروستای شیرآباد تهیه شد و برای جلوگیری از فاسد شدن زودتر از سایر امکانات به جبهه مقاومت ارسال شد.

فخر نبی عنوان داشت: به غیر از تهیه مربا، مواد غذایی خشک از جمله ماکارونی، سویا و وسایلی از جمله قرآن بدون ترجمه، مهر و سجاده و تسبیح برای ارسال جمع آوری شده است.

 

انتهای خبر./ رحمانیبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.