کد خبر: ۵۹۵۱۸ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
در گزارشی رسمی مطرح شد؛

مودی تهدید کرد رتبه اعتباری آمریکا را به طور دائم کاهش می‌دهد

مجمع نمایندگان آمریکا به رهبری جمهوری‌خواهان، سنا و کاخ سفید ممکن است شاهد کاهش دائمی رتبه اعتباری دولت فدرال آمریکا توسط یکی از 3 ارائه دهنده بزرگ خدمات رتبه بندی در جهان باشند.
مودی تهدید کرد رتبه اعتباری آمریکا را به طور دائم کاهش می‌دهد,

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از اسپوتنیک، مجمع نمایندگان آمریکا به رهبری جمهوری‌خواهان، سنا و کاخ سفید ممکن است شاهد کاهش دائمی رتبه اعتباری دولت فدرال آمریکا توسط یکی از 3 ارائه دهنده بزرگ خدمات رتبه بندی در جهان باشند.

سی‌ان‌بی‌سی گزارش داد درصورتی که دولت آمریکا نتواند سقف بدهی خود را که مقدار توانایی دولت برای قرض گرفتن را محدود می‌کند، افزایش دهد، و متعاقب آن نتواند یک از وام‌های خود را پرداخت کند، رتبه بسیار خوب آن نه تنها توسط خدمات سرمایه‌گذاری مودی کاهش می یابد، بلکه ممکن است برای همیشه در آن رتبه پایین‌تر باقی بماند.

تیم تحلیل‌گران مودی در گزارشی که دیروز منتشر شد نتیجه گرفتند: تا وقتی که تعیین سقف بدهی و فضای سیاسی به همین شکل باقی بماند و باعث به وجود آمدن شرایطی شود که یکی از بازپرداخت‌های بدهی آمریکا به تعویق بیافتد، ارتقای مجدد رتبه آمریکا به AAA  که استاندارد طلایی در رتبه‌بندی اعتبار و سرمایه است ممکن نخواهد بود.

این خبر در حال تکمیل است ...برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.