کد خبر: ۵۹۵۲۳ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
سردار غیب پرور در بازدید از بسیج رسانه:

بسیج متعلق به جناح و گروه خاصی نیست/ بسیج رسانه باید زبان گویای انقلاب و مطالبه‌گر باشد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج رسانه باید برای مقابله با هجمه‌هایی که بر علیه انقلاب اسلامی وارد می‌شود، برنامه عملی داشته باشد گفت: مطالبه‌گری و زبان گویای انقلاب بودن بخشی از فعالیت‌های بسیج رسانه است.
بسیج متعلق به جناح و گروه خاصی نیست/ بسیج رسانه باید زبان گویای انقلاب و مطالبه‌گر باشد,

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، سردار غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز (چهارشنبه) در بازدید از سازمان بسیج رسانه گفت: بسیج متعلق به جناح و گروه خاصی نیست و هر کسی که نیت و عملش برای اسلام باشد و در هر جای جهان که باشد، بسیجی است.

وی افزود: صبر و تحمل و بی‌هیاهو عمل کردن، شرط حضور در جبهه انقلاب است و آن چه باعث پیشرفت ما می‌شود هم‌افزایی است، لذا سیره شهدا و رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس این بود که در راه مبارزه با دشمن متحد عمل می‌کردند.

 

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: خدمت به خانواده شهدا از اولویت‌های بسیج است که باید با جدیت بیشتری دنبال شود ضمن اینکه از برنامه‌های خوبی مانند نامه‌ای به مدافعان حرم، کلاس‌های سواد رسانه‌ای و خانواده، جشنواره رسانه‌ای ابوذر، خدمت به اصحاب رسانه تشکر می‌کنم.

 

وی تصریح کرد: بسیجیان و فرماندهان بسیج باید با حضور مستمر در مساجد و سرکشی از خانواده‌های شهدا و محرومین که نیاز به توجه و کمک دارند، چهره واقعی بسیج را به نمایش بگذارند.

 

وی اذعان داشت: امروز دشمن یک جبهه جدیدتر، پیشرفته‌تر و عمیق‌تر را تشکیل داده که درِ آن به روی همه باز است و پیش روی آن در عمق خانه‌ها و محل زندگی‌مان است و اکثر مخاطبان فضای مجازی در کشورهای جهان و در کشور ما جوانان هستند.

سردار غیب پرور خاطرنشان کرد: بسیج رسانه باید برای مقابله با هجمه‌هایی که بر علیه انقلاب اسلامی وارد می‌شود، برنامه عملی داشته باشد. بسیج رسانه باید پشتوانه همه اقشار و تمام ماموریت‌های بسیج باشد، بسیج رسانه زبان گویای انقلاب است. یک انسان در هر جایگاه و سطحی که باشد اگر زبان گویا نداشته باشد نمی‌تواند مطلب خود را برساند. زبان گویای این انقلاب بسیج رسانه است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: مطالبه‌گری نیز بخش دیگری از فعالیت‌های بسیج رسانه است که همان مطالبه و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/ برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.