کد خبر: ۶۰۵۴۲ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۰

آموزش ضمن خدمت معلمان چندان هم ثمربخش نبوده است

جامعه > آموزش - ایسنا نوشت: معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: 3 استان به عنوان استان پایلوت طرح کارآمد وزارت آموزش و پرورش انتخاب شده‌اند که اصفهان یکی از آنها است.

        آموزش ضمن خدمت معلمان چندان هم ثمربخش نبوده است
      ,

رضوان حکیم زاده در مراسم افتتاح مدرسه شهید ماندگاری نطنز در جمع خبرنگاران، گفت: 3 استان اصفهان، کردستان و یکی از 2 استان آذربایجان شرقی و غربی به عنوان پایلوت طرح کار آمد وزارت آموزش و پرورش انتخاب شده اند.

وی افزود: طرح کار آمد طرحی است که به بحث آموزش کمک می کند و به جای آموزش ضمن خدمت معلمان که خیلی هم ثمر بخش نبوده است، اجرایی می شود.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: در این طرح معلمان با استفاده از تجارب خودشان و در اختیار قرار دادن تجارب خود به یکدیگر اقدام به آموزش می کنند.

وی گفت: روش های نوین همیاری، روایت و درس پژوهی نیز شامل این طرح کارآمد خواهد شد و به جای اینکه ما از مرکز، اقداماتی را انجام دهیم نیازهای آن ها با همکاری مدیر مدرسه و به صورت خود محور انجام می شود.

حکیم زاده پیرامون فراهم کردن امکان تحصیل مهاجران به خصوص اتباع افغانی ساکن در ایران، گفت: با همکاری آموزش و پرورش و وزارت کشور زمینه تحصیل اتباع افغانی حاضر در ایران فراهم شده و صرف نظر از موقعیت والدین می توانند به تحصیل ادامه دهند.

47238برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.