کد خبر: ۶۲۷۱۷ | گروه اجتماعی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
تولیت آستان قدس رضوی:

سند برجام مهمترین سند پیمان شکنی آمریکا است

تولیت آستان قدس رضوی پیمان شکنی را یکی از ویژگی های تمدن غربی برشمرد و گفت: امروز سند برجام مهمترین سند پیمان شکنی آمریکا است که آنان این میثاق شکنی را انجام داده اند
سند برجام مهمترین سند پیمان شکنی آمریکا است

به گزارش راه ساجده،  آیت الله ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی در سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان خراسان شمالی، در جمع مردم خراسان شمالی در مصلی شهر بجنورد با اشاره به سفر رهبر مقام معظم انقلاب اسلامی به خراسان شمالی در سال 91 اظهار کرد: ایشان در این سفر بر توجه به سبک زندگی اسلامی تاکید کردند و آن را یکی از شاخص های بسیار مهم شهری سالم برشمردند.

آیت الله رئیسی با تصریح بر این مطلب که شهر سالم جز با زندگی سالم امکانپذیر نیست، عنوان کرد: عقلانیت، معنویت، اخلاق مداری، برقراری عدالت اجتماعی و رعایت حقوق مردم از ویژگی های این شهر سالم است.

وی گفت: امروز دولت اسلامی برای دستیابی به تمدن اسلامی، پیگیری تمامی این شاخص ها را وظیفه خود می داند.

وی همچنین در بخشی دیگر از سخن خود با تاکید بر این نکته که امروز هیچ کس نباید در برابر قانون حاشیه امن داشته باشد، افزود: فساد و خلاف نباید در جامعه اسلامی لانه کند که این فساد همه چیز را به فنا می دهد.

افزون بر این، تولیت آستان قدس رضوی یادآور شد: از هیچ یک از مسئولان خلاف، فساد و کجی در مسئولیت، پذیرفتنی نیست.

وی همچنین رویداد انقلاب اسلامی را نقطه عطف تاریخ این سرزمین برشمرد و گفت: این انقلاب ادعا دارد که می تواند زندگی انسان معاصر را به نام دین رقم بزند و یک مدنیت برخاسته از دین را به دنیا ارائه دهد.

وی بیان کرد: امام خمینی، بنیانگذار انقلاب اسلامی نیز در این رویداد، سیاست را با معنویت پیوند زد.

آیت الله رئیسی افزود: این در حالی است که یکی از ویژگی های زندگی غربی مبارزه با خدا است.

به گفته وی، غربی ها فقط در کلیسا با خدا ارتباط دارند و خارج از کلیسا خبری از یاد خدا نیست که نتیجه آن نیز ظلم و تجاوز آنان به حقوق بسیاری از ملت ها بوده است.

وی همچنین پیمان شکنی را یکی از دیگر از ویژگی های تمدن غربی برشمرد و گفت: امروز سند برجام مهمترین سند پیمان شکنی آمریکا است که آنان این میثاق شکنی را انجام داده اند.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: این پیمان شکنی برای رسیدن به منافع مادی است.

انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.