کد خبر: ۶۲۸۶۲ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین در بیانیه ای

ترامپ سراغ زور بازوی فرزندان ایران را از تن لرزان ملوانان اسیرش در خلیج فارس بگیرد

انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین در بیانیه ای در واکنش به اظهارات ضد ایرانی ترامپ اعلام کرد: بهتر است رئیس جمهور آمریکا سراغ زور بازوی فرزندان ایران زمین را از چشم گریان و تن لرزان ملوانان اسیر خود در خلیج فارس بگیرد.
ترامپ سراغ زور بازوی فرزندان ایران را از تن لرزان ملوانان اسیرش در خلیج فارس بگیرد,

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین در واکنش به اظهارات موهن ترامپ بیانیه ای را صادر کرد. 
در این بیانیه آمده است: اظهارات توهین آمیز، بی پایه و سخیف و غیرمتعارف با موازین بین المللی،توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا،  بار دیگر موجی از نفرت و انزجار را در جامعه جهانی و بویژه مردم بزرگ و شریف ایران آفرید. این اظهارات نماد تکبر و خودشیفتگی و بی اعتنایی به تعهدات بین المللی از جمله توافق هسته‌ای بود و موجب انزوای کاخ سفید حتی در بین همپیمانان خود شد.

این بیانیه می افزاید: رئیس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا که حتی از بردن نام صحیح خلیج همیشه فارس ناتوان است، هنوز درک نکرده که، ملت غیور و شجاع ایران به پیروی از رهبر شجاع خود همواره از تمامیت ارضی و حاکمیت ملی خود دفاع کرده و اجازه استفاده از نام جعلی برای خلیج فارس را نمی دهند و بهتر است آقای ترامپ سراغ زور بازوی فرزندان ایران زمین را از چشم گریان و تن لرزان ملوانان اسیر خود در خلیج فارس بگیرد. 
در ادامه این بیانیه آمده است: پاسخ سریع و صریح و متحدانش ملت ایران و آقای دکتر روحانی رئیس جمهور به اظهارات ترامپ نمونه کوچکی از سیاست صحیح در قبال مستکبرین و ستمگران جهان است 
در پایان آمده است: انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین ضمن محکوم کردن اظهارات سخیف رئیس جمهور آمریکا و با حمایت قاطع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک ارتش مردمی و ضد تروریسم، حمایت خود را از اجرای برنامه تا زمانی منافع کشورمان تامین شود را اعلام داشته و اعتقاد دارد که می توان با مقاوم سازی اقتصاد و کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی، از کیان و استقلال خود دفاع کرده و مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی را طی کرد.      
انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.