کد خبر: ۶۲۸۷۲ | گروه حرف های خودمانی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت:

آمریکا از قدرت موشکی ایران می ترسد/ ترامپ چهره ی بی نقاب است

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: از قدرت موشکی ایران می ترسند قدرت هسته ای را که گرفتند می خواهند قدرت موشکی را هم بگیرند.
آمریکا از قدرت موشکی ایران می ترسد/ ترامپ چهره ی بی نقاب است

به گزارش راه ساجده، اعظم السادات افشین فر، کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار ما با موضوع سخنرانی ترامپ اظهار کرد: ترامپ چهره ی بی نقاب است، یعنی همین حرف ها و نحوه ی عمل قبلا هم بوده بقیه نقاب می زدند چهره ی دیپلماسی، بشر دوستانه، اهل منطق به خود می گرفتند ولی در واقع این طوری نبود.

 

افشین فر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که در آغاز مذاکرات فرمودند: اصل مذاکرات هیچ مشکلی ندارد ولی باید به آنها اعتماد نکنید، گفت: تحریم ها از قبل بود، مسئولین باید بصیرت داشته باشند.

 

وی ادامه داد: کره شمالی به یک توان قدرت اتمی دست یافته است وگرنه ترامپ هر روز تهدید نمی کند ولی آن ها محکم ایستاده اند و آمریکا هیچ کاری نمی تواند بکند.

 

افشین فر خاطر نشان کرد: این مدل تحدید ها برای کوتاه آمدن است امتیاز می خواهند روزی که قدرت عظیم داشتیم و آنها ترسیدند و پای میز مناظره نشستند ولی مسئولین باید محکم پای موازین و منافع ملی بایستند و حتی اقدامتی انجام دهند که آن ها بترسند.

 

وی اضافه کرد:  واقعا به نقطه ای رسیدیم که مشخص است آن ها به وعده های خود عمل نکردند، پول های بلوکه شده و تحریم ها که برداشته نشد، بنابراین اگر واقعا متعهد نیستند چرا باید متعهد باشیم و سند هسته ای را تعطیل کنیم.

 

این کارشناس سیاسی اظهار کرد: ما دنبال بمب هسته ای نیستیم  همین طور که انرژی هسته ای تا اندازه ای پیشرفت کرده، در این شرایط که تحت فشار کره شمالی هستند از طرف ما هم هیچ امتیای نباید به آنها داده شود.

 

افشین فر یادآور شد: دولتمردان باید شجاع بایستند، ورود روسای کشورهایی هم چون فرانسه بعد از 46 سال به ایران تله ای جدید است،می خواهند با این سفر امتیاز بگیرند.

 

وی گفت: از قدرت موشکی ایران می ترسند قدرت هسته ای را که گرفتند می خواهند قدرت موشکی را هم بگیرند.

 

افشین فر در انتها خاطر نشان کرد: مسئولین باید تاریخ را مرور کنند که بزرگانی داشتیم که پای میز مذاکره مقتدرانه ایستادند و قرارداد های محکم به نفع ملت بستند، افتخارهای ما بیشتر از این هاست.

 

انتهای خبر/ رحمانیبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.