کد خبر: ۶۳۰۶۱ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰

اعلام اسامی برگزیدگان دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان

اسامی برگزیدگان رشته های مختلف مرحله استانی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در خراسان شمالی اعلام شد.
اعلام اسامی برگزیدگان دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان

به گزارش راه ساجده، هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی گفت: مرحله استانی دوازدهمین دوره مسابقات  قرآنی «مدهامتان» در رشته های قرائت (تحقیق)، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، اذان، ترتیل و صحت قرائت حمد، سوره و اذکار نماز و همچنین مفاهیم قرآن و نهج البلاغه در دو بخش خواهران و برادران صبح و عصر جمعه بیست و هشتم مهر ماه جاری  با حضور «مجتبی میرزایی نسب» دبیر دبیرخانه دائمی جشنواره بزرگ جوانان مساجد، در مدرسه قرآنی مشکات بجنورد برگزار شد.

وی از رقابت 300 تن از قاریان، موذنان  و حافظان برادر و خواهر در این دوره خبر داد و افزود: در رشته قرائت 35 نفر، ترتیل 24 نفر، اذان 36 نفر، حفظ 20 جزء هفت نفر، حفظ کل 10 نفر، صحت قرائت و اذکار نماز 144 نفر و بخش مفاهیم قرآن و نهج البلاغه 51 نفر ثبت نام کرده بودند.

شیرازیان برگزیدگان رشته  های مختلف این دوره از مسابقات را در دو بخش خواهران و برادران به شرح ذیل اعلام کرد:

 

بخش خواهران:

*رشته قرائت

نفر اول سحر سپاهی  از شیروان

نفر دوم  فائزه عجری از راز و جرگلان

نفر سوم اعظم نامور از راز و جرگلان

 

* رشته حفظ  کل  قرآن کریم

نفر اول سید زهرا نجم الدین از فاروج

نفر دوم زینب رضایی  از شیروان

 

*رشته صحت اذکار نماز

نفر اول اعظم ایزانلو

نفر دوم فاطمه زراعت کار  از شیروان

نفر سوم سکینه باقرپور

 

بخش برادران:

*رشته قرائت

نفر اول اسماعیل نیک فهم از شیروان

نفر دوم مجتبی رویینی فرد از اسفراین

نفر سوم  حمید نورانی  از آشخانه

 

*رشته ترتیل

نفر اول مصطفی  قوی بنیه  از بجنورد

نفر دوم سجاد عبداللهی  از اسفراین

 نفر سوم  محمدرضا حسنی نژاد از شیروان

 

*رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم

نفر اول امین فیاض  از شیروان

نفر دوم جلیل پورمند از راز و جرگلان

 نفر سوم  مقصود وحدانی از از جرگلان

 

*رشته  حفظ  کل  قرآن کریم

نفر اول رشید یزدانی از راز جرگلان

نفر دوم  امین الهی از اسفراین

 نفر سوم  مراد افشین  از راز و جرگلان

 

*رشته اذان

نفر اول حمید ساعدی از بجنورد

نفر دوم حسن  رحیمی از جاجرم

نفر سوم  محمد عابدی از اسفراین

 

*رشته صحت اذکار نماز

نفر اول مهدی ایزانلو  از بجنورد

نفر دوم امیرحسین احمدی  از اسفراین

نفر سوم  علیرضا نظامی  از اسفراین

 نفر سوم  مهدیار فلاح

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی افزود:  حجت الاسلام امید علی صمدی، حجت الاسلام  محمدرضا محمدی، مجید رمضانی، ابوالقاسم رحیمی، مدینه  قاسمی و راحله هدایتی داوران بخش ها و رشته های این دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان در این استان بودند.

شیرازیان  همچنین اعلام کرد: اسامی برگزیدگان در رشته مفاهیم قرآن و نهج البلاغه که در همین تاریخ  به صورت سراسری و اینترنتی با هم رقابت کردند، متعاقبا اعلام می شود.

  وی در تکمیل این خبر  اضافه کرد: نفرات حائز رتبه اول در رشته های مختلف این دوره از مسابقات  به جز دو رشته  صحت اذکار نماز و مفاهیم قرآن و نهج البلاغه، برای رقابت نهایی در مرحله کشوری معرفی شدند.

گفتنی است؛ مرحله کشوری دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان، 14 تا 17 آذرماه  سال جاری به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار می شود.

 

انتهای خبر/ شبستان



برچسب ها:


نظر شما



نام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.