کد خبر: ۶۴۱۹۳ | گروه اجتماعی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۰۸
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان خراسان شمالی مطرح کرد:

استقبال پر شور کودکان و نوجوانان از نمایشگاه کتاب خراسان شمالی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان خراسان شمالی گفت:باتوجه به هم‌افزایی شکل‌گرفته دردهمین دوره نمایشگاه کتاب استان، کودکان ونوجوانان بارغبت بیشتری استقبال کردند.
استقبال پر شور کودکان و نوجوانان از نمایشگاه کتاب خراسان شمالی

به گزارش راه ساجده، منیره صادقی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب خراسان شمالی د اظهار کرد: یکی از نقاط مثبت دهمین نمایشگاه کتاب استان، هم‌افزایی شکل‌گرفته به‌منظور هرچه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه و حضور پرشمار بازدیدکنندگان و دانش آموزان است.

صادقی افزود: مکان برگزاری نمایشگاه زمینه دسترسی آسان مردم به کتاب‌های موردعلاقه خود را فراهم کرده و علاوه بر آن حضور دانش آموزان از مدارس مختلف و بازدید از غرفه‌های نمایشگاه فضای نشاط و پویایی خاصی را در محل نمایشگاه به وجود آورده است.

وی بابیان اینکه امروز کودکان ما با کتاب آشنا هستند و بیشتر از والدین خود این موضوع را دنبال می‌کنند، عنوان کرد: بنابراین ضرورت دارد تا والدین نیز با فرزندان خود همگام شده و در ارتقای سواد عمومی جامعه تلاش کنند.

وی گفت: شخصیت کودک در سال‌های نخست زندگی او شکل می‌گیرد از این به هر میزان که فرزندان خود را با کتاب و محیط‌های کتاب‌خوانی آشنا کنیم در آینده نیز نسل کتاب‌خوان‌تری خواهیم داشت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی اظهار کرد: امروز دسترسی سریع به انواع رسانه‌ها و اطلاعات که از طریق فضای مجازی در اختیار خانواده‌ها و کودکان قرارگرفته در صورت مدیریت درست، یک فرصت خواهد بود.

صادقی تصریح کرد: کتاب‌های کودک به لحاظ محتوا باید روزبه‌روز غنی‌تر شوند تا در ایجاد آگاهی و خردورزی قابل‌رقابت با فضای مجازی باشند.

وی با اشاره به بازدید خود از غرفه‌های مربوط به انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عنوان کرد: دهمین دوره نمایشگاه کتاب خراسان شمالی برای کودکان و نوجوانان ما در سطح مطلوبی برگزار و با استقبال خوبی نیز مواجه شد.

انتهای خبر/ ربرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.