کد خبر: ۶۴۲۲۷ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
فرماندار شهرستان جاجرم:

تا کنون 3 نفر از بانوان در پست های مدیریتی جاجرم منصوب شده اند

فرماندار شهرستان جاجرم: در راستای اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در بکارگیری 30 درصد بانوان در پست های مدیریتی ، در شهرستان جاجرم تا کنون 3 نفر از بانوان شهرستان در پست های مدیریتی منصوب شده اند.
تا کنون 3 نفر از بانوان در پست های مدیریتی جاجرم منصوب شده اند

اعضای کمیته بانوان حزب مجمع فرهنگیان ایران اسلامی شاخه خراسان شمالی به منظور تجلیل از نگاه ویژه فرماندار جاجرم در اعتماد به توانمندی بانوان و انتصاب بانوان در 3 پست مدیریتی در شهرستان جاجرم با حضور در فرمانداری جاجرم با دکتر محبی دیدار و گفتگو نمودند.
 
دکتر محبی فرماندار جاجرم در این دیدار با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید در بکارگیری بانوان در 30 درصد پست های مدیریتی اظهار داشت : به واسطه علاقمندی، حساسیت و دقت بالای بانوان در انجام امور و از سوی دیگر با توجه به این مطلب که بانوان نیمی از جامعه کنونی را شامل می گردند ، لذا در راستای اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در بکارگیری 30 درصد بانوان در پست های مدیریتی ، در شهرستان جاجرم نیز اجرای این سیاست با موفقیت در شهرستان جاجرم در حال اجرا بوده و تا کنون 3 نفر از بانوان شهرستان در پست های مدیریتی منصوب شده اند.


الهه صادقی مسئول کمیته بانوان حزب مجمع فرهنگیان ایران اسلامی شاخه خراسان شمالی در این دیدار ضمن تقدیر از نگاه ویژه فرماندار جاجرم در اعتماد به توانمندی بانوان و انتصاب بانوان در 3 پست مدیریتی در شهرستان جاجرم افزود : با توجه به دستور ویژه رئیس جمهور مبنی بر استفاده از توان مدیریتی جوانان  و بانوان در دولت دوازدهم و نگاه ویژه استاندار محترم جناب آقای مهندس صالحی و حمایت های معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی آقای دکتر ابراهیمی از حوزه بانوان و به برکت حضور خانم دکتر ابتکار معاونت محترم ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، برای اولین بار در کشور پست مدیریت اداره ورزش و جوانان یک شهر به یک بانو  محول شد.

وی گفت: با شنیدن  این خبر برای عرض تبریک ویژه و حمایت از انتصاب بانوان و اعتماد به توانمندی نیروی بالقوه ی نیمی از جامعه  به همراه تعدادی از اعضای کمیته بانوان حزب مجمع فرهنگیان عازم جاجرم شدیم. ابتدا جهت احترام و قدردانی از این انتصاب فرخنده خدمت آقای دکتر محبی فرماندار محترم جاجرم رسیدیم و از نگاه ویژه ایشان  نسبت به توانمندی بانوان خرسندیم.

صادقی ابراز داشت: خانم فخرانی ریاست محترم اداره ورزش وجوانان شهر جاجرم سومین بانوی مدیر  این شهر هستند و  امیدوارم این نگاه  ویژه سی درصدی به مدیریت بانوان الگویی  برای سایر شهرستانهای استان خراسان شمالی و مرکز استان باشد.


وی گفت: ما به عنوان  بانوان فعال سیاسی در استان از مهندس صالحی،دکتر ابراهیمی، دکتر محبی ، خانم یغمایی، آقای بهادری جهت این انتصاب سپاسگذاریم وبرای خانم فخرانی آرزوی موفقیت نموده از حمایت سایر مدیران جاجرم که امروز هم برای عرض تبریک  حضور داشتند بسیار خشنود شدیم.
 

 

انتهای پیام/ جاجرمبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.