کد خبر: ۶۴۳۲۸ | گروه اقتصادی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
فرماندار رازو جرگلان خبر داد:

‍ افتتاح فاز دوم کارگاه تولیدی پوشاک در روستای توتلی/ ایجاد شغل برای 80 بانوی جرگلانی

فرماندار رازو جرگلان از افتتاح فاز دوم کارگاه تولیدی پوشاک در روستای توتلی جرگلان خبر داد.

به گزارش راه ساجده، محمد زارعی هدک، فرماندار رازوجرگلان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: فاز دوم کارگاه پوشاک تولیدی نازلی روستای توتلی جرگلان با حضور مدیرکل و مسئولین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، مدیر کل صندوق کار آفرینی، امام جمعه و فرماندار رازوجرگلان و مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد .

 

وی ادامه داد: مدیریت این کارآفرینی بر عهده ی محمد یزدانی است که در مساحت ۶۰ متر کارش را آغاز کرد و  روز گذشته فاز دوم  آن  به مساحت ۵۰۰ متر و هزینه کرد ۱ میلیارد تومان به صورت رسمی کارش را آغاز کرد.

 

 

فرماندار راز و جرگلان بیان داشت:این کارگاه در منطقه محروم روستای توتلی جرگلان درسال ۹۲  ایجاد شد و با توسعه کارگاه توانسته است تعداد کارکنان کارگاه را از ۶ نفربه ۸۰ نفر برساند که ۲۰ نفر از آنان در غلامان و ۶۰ نفر در روستای توتلی مشغول کار هستند که باکارآفرینی برای بانوان این منطقه اشتغال ایجاد کند .

 

زارعی هدک اضافه کرد: محصولات این تولیدی علاوه برعرضه در  بازارهای داخلی به کشورهای عراق،پاکستان وافغانستان نیز صادرمی شود.

 

 

وی در انتها خاطر نشان کرد: کارگاه پوشاک نازلی ماهانه بین ۲۵ تا ۳۰ هزار پوشاک تولید می کند که در صورت تامین تسهیلات لازم و سرمایه در گردش مناسب امکان توسعه و اشتغال بیشتر را خواهد داشت .

 

 

انتهای پیام/ رحیمیبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.