کد خبر: ۶۴۳۴۲ | گروه اقتصادی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲
معاون استاندار خراسان شمالی:

افزایش قیمت نان فعلا در برنامه عملیاتی نیست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی گفت: افزایش قیمت نان فعلا در برنامه عملیاتی نیست و نرخ های قبلی کماکان به قوت خود باقیست.
افزایش قیمت نان فعلا در برنامه عملیاتی نیست

به گزارش راه ساجده،  محمود دلپسند در آئین گشایش هشتمین نمایشگاه کشاورزی و صنایع وابسته بیان کرد: برگزاری چنین نمایشگاه هایی می تواند به حل مسائل بزرگی مثل بحران آب، اشتغالزایی، افزایش بهره وری و رقابت پذیری تولیدات استان کمک کند.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی افزود: در سایه برپایی این نمایشگاه ها دستاوردهای جدیدی برای بخش کشاورزی به ارمغان خواهد آمد و انتظار می رود با گسترش کاربرد فناوری های نوین در عرصه کشاورزی، هم افزایش بهره وری را شاهد باشیم و هم تولیدات ما قابلیت رقابت پذیری در بازارهای داخلی و صادراتی را پیدا کند.


وی توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی را از زمینه های ورود سرمایه گذاران برشمرد و از آن به عنوان موتور محرکه این بخش و تکمیل کننده زنجیره ارزش افزوده یاد کرد.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی گفت: امسال ۵۶۰ میلیارد تومان اعتبار تسهیلاتی با نرخ ۴ تا ۶ درصد برای اشتغالزایی در روستاها و شهرهای کوچک استان اختصاص یافته است.


دلپسند همچنین تأکید کرد: افزایش قیمت نان فعلا در برنامه عملیاتی نیست و نرخ های قبلی کماکان به قوت خود باقیست.


به گفته یوسفی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی، سهم استان از منابع تسهیلات طرح توسعه اشتغال روستایی ۱۹۰ میلیارد تومان است که بانرخ ۶درصد به بهره برداران و متقاضیان پرداخت می شود.

 

هشتمین نمایشگاه کشاورزی، دام و طیور و صنایع وابسته در ۵۵ غرفه در محل دائمی نمایشگاه های خراسان شمالی در بجنورد برپاست و تا ۵ آذرماه جاری از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای علاقه مندان است

 

انتهای پیام/اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی؛برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.