کد خبر: ۶۷۳۳۴ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران در گفت‌وگو با فارس:

صالحی امیری می‌تواند در شهرداری تهران بماند

رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران گفت: براساس استفساریه مجلس شورای اسلامی، صالحی امیری می‌تواند در ۲ سمت معاون شهردار و رئیس کمیته ملی المپیک حضور داشته باشد.
صالحی امیری می‌تواند در شهرداری تهران بماند,

محمد علیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس،‌در خصوص حضور صالحی‌امیری به عنوان معاون شهردار تهران اظهار داشت: بر اساس استفساریه مجلس شورای اسلامی رئیس کمیته ملی المپیک برای حضور در دیگر مشاغل مشکل قانونی ندارد.

وی با اشاره به اینکه عمده کار کمیته ملی المپیک با دبیر کمیته است، گفت: دبیر کمیته چون کار اجرایی انجام می‌دهد شغل محسوب می‌شود ولی رئیس ماهی یک بار در جلسات حضور پیدا می‌کند و می‌توان گفت یک سمت تشریفاتی است چرا که نه اسناد مالی امضا می‌کند و نه حقوق می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه قطعا با حضور صالحی‌امیری به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک وقت زیادی گرفته نمی‌شود، گفت: اگر این سمت وقت زیادی را می‌گرفت معتقد بودم که صالحی‌امیری باید بین معاون شهردار و ریاست کمیته ملی المپیک یک سمت را انتخاب کند.

علیخانی یادآور شد: بنابراین صالحی‌امیری بر اساس استفساریه مجلس می‌تواند هم معاون شهردار تهران باشد و هم سمت ریاست کمیته ملی المپیک را داشته باشد.

انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.