کد خبر: ۶۷۵۱۶ | گروه ورزشی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری بجنورد:

پارک مادر و کودک در بجنورد با اعتبار 500 میلیون تومان افتتاح می شود

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری بجنورد گفت: برای احداث پارک مادر و کودک در بجنورد 200 میلیون تومان در بخش عمرانی و 300 میلیون تومان در بخش تجهیزات هزینه شده است.
پارک مادر و کودک در بجنورد با اعتبار 500 میلیون تومان افتتاح می شود

مجتبی پارسا پور، معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری بجنورد در گفتگو با خبرنگار راه ساجده اظهار کرد: اولین پارک مادر و کودک در بجنورد در ایام الله دهه فجر انقلاب افتتاح می شود.

 

وی ادامه داد: این پارک در ضلع شمالی فرهنگ سرای شهروند، زمینی به مساحت 3300 متر مربع را به خود اختصاص داده است.

 

پارسا پور خاطر نشان کرد: صخره نوردی، آلاچیق، شطرنج، فضای سبز و پازل از جمله بازی های تعبیه شده در این مکان است که کودک و مادر به راحتی بتوانند با هم بازی کنند.

 

وی بیان داشت: پارک مادر و کودک محصور و سرپوشیده نیست، هدف این بود که کودک به همراه سایر اعضای خانواده هم بتواند در این مکان حضور پیدا کند.

 

پارسا پور یادآور شد: کلید افتتاح این مکان از سال 95 خورده شد، کار مدتی متوقف شد، مجدد طی یک و ماه نیم گذشته به صورت فشرده و در قالب 8 گروه کار به اتمام رسید.

 

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری بجنورد گفت: برای احداث پارک  مادر و کودک در بجنورد 200 میلیون تومان در بخش عمرانی و 300 میلیون تومان در بخش تجهیزات هزینه شده است.

 

وی در انتها افزود: شهر دوستدار کودک چند وقتی است که در کشور در حال برگزاری است و یکی از شاخصه های اصلی ایجاد این مکان برای مادر و کودک در واقع مناسب سازی فضا برای کودک و نزدیکی به مولفه های شهر دوستدار کودک است.

 

انتهای پیام/ رحمانی

 برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.