کد خبر: ۶۷۶۰۲ | گروه گزارش
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
گزارش مردمی؛

دشمن بعد از 40 سال از دشمنی خود عقب نشینی نکرده است که ما از انقلاب عقب بکشیم

بانوان بجنوردی هم پای مردان و مستحکم همانند همیشه در صحنه حاضر شدند و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

به گزارش راه ساجده، امروز، 39 امین راهپیمایی 22 بهمن، پرشور تر از همیشه با حضور پررنگ مردم سرفراز ایران برگزار شد. بانوان بجنوردی هم پای مردان و مستحکم همانند همیشه در صحنه حاضر شدند و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

با طرح سوال اینکه به نظر شما بعد از 40 سال هنوز هم لازم است تا مردم با این شور و هیجان در راهپیمایی شرکت کنند با تعدادی از بانوان بجنوردی در مسیر راهپیمایی به گفتگو پرداختیم که گفتند:

 یک بانوی بجنوردی گفت: دشمن بعد از 40 سال از دشمنی خود عقب نشینی نکرده است که ما بخواهیم از انقلاب خودمان عقب نشینی کنیم باید از انقلاب مان همانگونه حفاظت کنیم و در همه ی راهپیمایی ها شرکت کنیم.  به همراه دختر یک ساله ام آمده ام، او هم ایرانی است و باید از سن کم یاد بگیرد که در این راهپیمایی ها شرکت کند. برای همین انقلاب قدم بردارد.

 

 

بانوی دیگری گفت: تکرار و یادآوری این روزها باعث زنده نگه داشتن راه اسلام و قرآن و انقلاب می شود و با حضورمان بصیرت و آگاهی ملت ایران و پایداری اسلام و انقلاب را به دشمنان مان ثابت می کنیم  و می گوییم که ما پیرو خط ولایت فقیه هستیم.

 

 

مادر دیگری که به همراه دختر نونهالش آمده بود گفت: باید در این راهپیمایی شرکت کنیم و از کشور مان دفاع کنیم و نشان دهیم که ما همیشه در صحنه هستیم ، ایرانی ها همه هستند . از کوچک بزرگ وپیر و جوان برای حمایت از رهبر باید حضور پیدا کنیم.

 

 

انتهای پیام/ رحمانیبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.