کد خبر: ۶۷۷۴۹ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

جذب 230 نیرو در آموزش وپرورش خراسان شمالی

معاون پژوهش و منابع انسانی اداره کل آموزش وپرورش استان گفت : برای سال آینده 230 نیرو از طریق آزمون سراسری در اداره کل آموزش وپرورش استان خراسان شمالی جذب خواهند شد .
 جذب 230 نیرو در آموزش وپرورش خراسان شمالی

قنبر علی خوش آینه معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی با بیان این که ثبت نام از طریق سازمان سنجش به صورت فراخوان نیمه اول اسفند ماه جاری انجام می شود ، گفت : برای سال آینده 230 نیرو از طریق آزمون استخدامی ماده 28 قانون خدمات کشوری بعد از مراحل مصاحبه ، گزینش و معاینات پزشکی وارد عرصه آموزش و پرورش استان خراسان شمالی خواهند شد .

وی افزود : فارغ التحصیلان دانشگاه ها در مقاطع لیسانس و مقاطع بالاتر می توانند در آزمون  استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند .

خوش آينه با اشاره به این که در این آزمون 40 درصد نیرو در مقاطع ابتدایی جذب خواهند شد ، گفت : 60 درصد جذب نیرو نیز به سایر رشته های نظری ،پایه و فنی اختصاص دارد .

وی تصریح کرد : در استخدام اخیر استان خراسان شمالی به 5 بوم تقسیم شده است که 1-رازو جرگلان و مانه و سملقان و بجنورد 2- گرمه و بجنورد 3-جاجرم و بجنورد 4 اسفراین و بام و صفی آبادو 5- شیروان وفاروج با توجه به کد شهرستان ثبت نام خواهند شد .

انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.