کد خبر: ۶۷۷۵۰ | گروه ورزشی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
نائب رئیس هیات تیراندازی خراسان شمالی خبر داد

اعزام سه بانوی تیرانداز خراسان شمالی به مسابقات قهرمانی کشوری

نائب رئیس هیات تیراندازی خراسان شمالی از اعزام سه بانوی تیرانداز خراسان شمالی به مسابقات قهرمانی کشوری تیراندازی تفنگ بادی 10 متر خبر داد.
اعزام سه بانوی تیرانداز خراسان شمالی به مسابقات قهرمانی  کشوری

به گزارش راه ساجده، ریحانه مرتضوی گفت: بیست و ششمین دوره رقابت‌های تیراندازی قهرمانی کشور در رده سنی بزرگ‌سالان در رشته تفنگ آقایان و بانوان از 26 تا 27 بهمن‌ماه در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود.

نائب رئیس هیات تیراندازی خراسان شمالی در ادامه افزود: تیم خراسان شمالی با تیمی متشکل از 3 آقا و 3 بانو به این مسابقات اعزام می‌شود.

وی در معرفی تیراندازان اعزامی، گفت: آقایان امید محتسب، وحیدی و شیروانی و بانوان طاهره خانزاده، ندا بقائی و مژگان خادمی به سرپرستی آقای محمد معصومی امشب به تهران اعزام می‌شوند.

مرتضوی همچنین توضیح داد: فردا تمرین قبل از مسابقات برگزار می‌شود و رقابت‌ها پنج‌شنبه صبح در بخش آقایان و پنج‌شنبه عصر در بخش بانوان و جمعه میکس آقایان و بانوان است.

وی در توضیح چگونگی گزینش افراد اعزامی گفت: مرحله اول مسابقات انتخابی استان در آذرماه برگزار و در دی‌ماه تمرینات و اردوی تیم انجام شد و همچنین مسابقات انتخابی مرحله دوم نیمه اول بهمن‌ماه برگزار و بعد از اردوی مرحله دوم، تیم استان امشب به رقابت‌های تهران اعزام خواهد شد.

نائب رئیس هیات تیراندازی خراسان شمالی در ادامه بیان کرد: تیم استان بعد از چند سال اولین اعزام خود را به مسابقات کشوری تجربه می‌کند و این مسابقات برای اکثر اعزامی‌های استان اولین تجربه کشوری آن‌ها محسوب می‌شود و امید است نتیجه مطلوبی حاصل شود البته با توجه به چند سال وقفه در اعزام تیم به مسابقات کشوری به دلیل مشکلات مالی، این اعزام‌ به جهت آمادگی بیشتر تیم و حضور در بین بهترین‌های کشوری است.

مرتضوی تعداد ورزشکاران استان را در حوزه تیراندازی حدود 80 نفر عنوان کرد و گفت: هیات شهرستان‌ها تقریباً غیرفعال هستند درواقع سالنی وجود ندارد که بخواهند فعال باشند چراکه تجهیزات تیراندازی بسیار گران و پرقیمت است و تنها یک سالن فعال در استان است که آن‌هم در محل مجموعه ورزشی علیدخت بجنورد قرار دارد.

وی برگزاری تورنمنت با حضور استان‌های هم‌جوار را از برنامه‌های سال آینده هیات عنوان کرد و گفت: استان‌های سمنان، گلستان، خراسان رضوی و غیره را دعوت خواهیم کرد تا تیراندازهای استان بیشتر در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

انتهای پیام/ فارسبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.