کد خبر: ۶۷۷۵۱ | گروه سلامت
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

راه‌اندازی مرکز پایش مراقبت‌های درمانی اورژانس اسفراین

هم‌زمان با حضور مدیر مرکز پایش مراقبت‌های درمانی سازمان اورژانس کشور و رئیس دانشکده علوم پزشکی مرکز پایش مراقبت‌های درمانی اورژانس اسفراین باهدف پایش شبانه‌روزی اورژانس بیمارستان و جاده‌ای و به‌منظور تسریع درروند اعزام و انتقال بیماران راه‌اندازی شد.
راه‌اندازی مرکز پایش مراقبت‌های درمانی اورژانس اسفراین

لیلی خیراتی در حاشیه راه‌اندازی این مرکز گفت: این مرکز با دسترسی کامل به اطلاعات بیمارستان ازجمله تعداد تختهای فعال، تعداد تختهای بدون بیمار و حضور پزشکان متخصص و مراقبت‌های درمانی انجام‌شده در بیمارستان را کنترل می‌نماید.

مدیر مرکز پایش مراقبت‌های درمانی سازمان اورژانس کشور ارتباط مؤثر و اثربخش، تسریع در ارائه خدمات، مدیریت یکپارچه، پایش و نظارت مستمر بر اورژانس بیمارستان و اورژانس جاده‌ای، شناسایی مؤثر مشکلات بیمارستان، تسریع در ارائه خدمات به بیماران پرخطر را از اهداف راه‌اندازی این مرکز بیان کرد.

وی افزود: مرکز پایش مراقبت‌های درمانی باهدف پایش شبانه‌روزی اورژانس بیمارستان و جاده‌ای از طریق مانیتورینگ، هدایت و ساماندهی نقل‌وانتقال بیماران در داخل و خارج از شهرستان در دانشکده علوم پزشکی اسفراین راه‌اندازی شده است.

مدیر مرکز پایش مراقبت‌های درمانی سازمان اورژانس کشور بیان کرد: با راه‌اندازی این سامانه فرآیند پذیرش، انتقال و خدمت‌رسانی به بیمار تسهیل و تسریع می‌شود.

 گفتنی است هم‌اکنون 8 پایگاه اورژانس در مناطق شهری و جاده‌های اسفراین برای ارائه خدمات به مردم فعال هستند.

انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.