کد خبر: ۶۸۲۵۳ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۰۵

100هزاربسته غذایی ویژه نوروز کمیته امداد خراسان شمالی برای مددجویان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان شمالی با بیان اینکه طرح «سفره‌های بهاری» برای تهیه سبد غذایی سفره‌های عید خانوارهای مددجوی اجرا می شود، گفت: در این طرح اهدای 100 هزار بسته غذایی پیش بینی شده است.
 100هزاربسته غذایی ویژه نوروز کمیته امداد خراسان شمالی برای مددجویان

حسن نعمتی  با بیان اینکه این طرح برای تهیه سبد غذایی سفره عید خانوارهای نیازمند اجرا می شود، گفت: اجرای آن با مشارکت مراکز نیکوکاری محله و همچنین کمیته امداد خراسان شمالی انجام می شود.


وی گفت: اجرای این طرح از سال 95 آغازشده است که پارسال 40 هزار بسته غذایی برای اجرای این طرح بین مردم این استان توزیع شد.


معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان خراسان شمالی تأکید کرد: مردم باسخاوت این استان می‌توانند کمک‌های خود را به‌صورت کالا و یا نقدی به‌صورت مستقیم به مراکز نیکوکاری و یا دفاتر شهرستان‌های این استان تحویل دهند و یا از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری کد #1*3*058*8877* بر اساس نیات خیرخواهانه خود نسبت به کمک‌رسانی به محرومان اقدام کنند.


نعمتی ارزش هر سبد غذایی پیش‌بینی‌شده در این طرح را یک میلیون ریال اعلام کرد و افزود: عزیزان نیکوکار می‌توانند از طریق شماره‌حساب 0105293353002 نسبت به پرداخت کمک‌های خود به مددجویان تحت حمایت این نهاد اقدام کنند.


وی در ادامه با یادآوری اینکه اکنون 32 هزار خانوار با جمعیت 58 هزار نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند، افزود: این نهاد در نظر دارد با مشارکت خیران به‌تمامی این خانوارها سبد غذایی اهدا کند.


نعمتی پیش‌بینی کرد که طبق برنامه‌ها، تمامی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی با اولویت خانوارهای دارای یتیم و بیمار سرپرست و همچنین زنان سرپرست خانوار و سالمندان از این بسته‌های غذایی بهره‌مند‌می شوند.

 

انتهای پیام/ ایرنابرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.