کد خبر: ۶۸۴۰۵ | گروه حرف های خودمانی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
یک مدرس دانشگاه خراسان شمالی:

تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه/ مصون سازی در برابر هجمه ها

یک مدرس دانشگاه بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و افزود: زنده نگهداشتن یاد شهدا و معرفی فضیلت های آنان وظیفه همگانی است و بهترین راهکار برای مصون سازی جامعه در برابر هجمه ها و آسیب هاست.
تاکید بر  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه/ مصون سازی در برابر هجمه ها

عباس کیفی بجستانی مدرس دانشگاههای استان  در گفتگو با خبرنگار راه ساجده گفت: اقتدار و عزت ملت ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدای والامقام است که جان خود را در این راه نثار کردند و در راه اعتلای ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکردند

.

وی افزود: توسل به شهدا تعارف نیست، بلکه سبب نزدیک شدن به خداوند است.

 

کیفی بجستانی اظهارداشت: شهدای گمنام باعث عزت و افتخار ملت ایران و خانواده معظم اين شهيدان عزيز، اسطوره و طلایه دار صبر و استقامت هستند.

 

وی ادامه داد: شهدا و خانواده های آنان نیازی به ما ندارند و این توفیقی است که در خدمت آنان باشیم و بدانیم شهید و شهادت نباید محو شود، چون به برکت خون شهدا جمهوری اسلامی مقتدرانه حضور دارد.


این مدرس دانشگاههای استان حضور گسترده مردم در آیین تشییع شهدای گمنام، ناشی از اعتقاد به شهادت و ارزش گذاری به شهید است با توجه به اینکه مردم مسلمان، متدین و خود اهل ایثار و فداکاری هستند و برای شهدا ارزش قائل هستند.

 

وی افزود: حضور گسترده مردم دارای دو پیام است: یکی اینکه به شهدا بگویند راه شما را ادامه خواهیم داد و پیام دوم اینکه امنیت و آرامش در کشور و اقتداری که عرصه بین المللی داریم، مرهون خون پاک و مطهر شهدای گرانقدر است.

 

این مدرس دانشگاه بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و افزود: زنده نگهداشتن یاد شهدا و معرفی فضیلت های آنان وظیفه همگانی است و بهترین راهکار برای مصون سازی جامعه در برابر هجمه ها و آسیب هاست.

 

وی افزود: تعدادی از شهدا گمنام که هر چند گاهی تفحص می‌شوند و حرکت جدیدی در کشور ایجاد می‌کنند و این خود از الطاف خفیه الهی است.

 

کیفی بجستانی اظهارداشت: شهدای گمنام مظلومترین شهیدان دوران دفاع مقدس هستند که جان خود را برای حفاظت و پاسداری از کیان و آرمان‌های انقلاب اسلامی نثار کردند که اکنون ما بتوانیم در اوج امنیت و آسایش زندگی کنیم.

 

انتهای پیام/ ربرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.