کد خبر: ۶۸۴۰۷ | گروه اجتماعی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
با هدف ترویج فرهنگ قرآنی؛

مصلاهای نماز جمعه میزبان اجرای طرح ختم قرآن‌کریم در ۶ دقیقه

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، از اجرای طرح ختم قرآن‌کریم در ۶ دقیقه به میزبانی مصلاهای نماز جمعه شهرستان ها خبر داد.
مصلاهای نماز جمعه میزبان اجرای طرح ختم قرآن‌کریم در ۶ دقیقه

به گزارش گروه دریافت خبر راه ساجده، هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالیبا اعلام این خبر  گفت: در آستانه سالروز تأسیس ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد، طرح ختم قرآن‌ کریم در 6 دقیقه به میزبانی مصلاهای نماز جمعه شهرستان ها، با همکاری اداره امور شعب بانک ملی، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی اجرایی می شود.

 

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح یک پک قرآنی آماده شده، جعبه هر یک از این قرآن ها را یک مجموعه کامل از برگه های قرآن کریم به صورت پرس شده اعلام کرد و  افزود: در مجموع 20 جعبه قرآن به همت اداره امور شعب بانک ملی خراسان شمالی تهیه شده که در اختیار مصلاهای نماز جمعه قرار می گیرد.

 

شیرازیان در توضیح نحوه اجرای این طرح گفت: قبل از شروع خطبه های نماز جمعه برگه های قرآنی با همکاری کانون های فرهنگی و هنری مصلاها در بین نمازگزاران توزیع می شود و با توجه به تعداد نمازگزاران یک یا چند ختم قرآن کریم در روز جمعه و در میعادگاه های نماز جمعه اجرایی می شود.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، اظهارداشت: طی این هفته دو جعبه قرآنی به میعادگاه های نماز جمعه شهرهای فاروج و تیتکانلو  ارسال می شود.

 

وی بیان کرد: این طرح پیش از این در مساجد و مدارس شهرستان های خراسان شمالی و به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد اجرایی شده است.

 

پایان

 برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.