کد خبر: ۶۸۵۰۴ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۰۹

طرح‌ویژه کمیته امداد خراسان شمالی برای سفره‌های بهاری مددجویان

طرح «سفره‌های بهاری» برای تهیه سبد غذایی سفره‌های عید خانوارهای مددجوی خراسان شمالی به اجرا می‌رسد.
 طرح‌ویژه کمیته امداد خراسان شمالی برای سفره‌های بهاری مددجویان

به گزارش گروه دریافت خبر راه ساجده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان خراسان شمالی به نحوه اجرای طرح «سفره‌های بهاری» در حمایت از خانوارهای محروم به مناسبت سال نو اشاره کرد.


به گزارش سایت خبری، حسن نعمتی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح «سفره‌های بهاری» برای حمایت از خانوارهای محروم این استان گفت: این طرح برای تهیه سبد غذایی سفره عید خانوارهای نیازمند به اجرا رسیده است.


نعمتی بابیان اینکه برای اجرای این طرح ۱۰۰ هزار نایلون تهیه‌شده که بین تمامی محلات این استان توزیع می‌شود، افزود: این طرح با مشارکت مراکز نیکوکاری محله و همچنین کمیته امداد خراسان شمالی در حال اجرا است.


وی بابیان اینکه اجرای این طرح از سال ۹۵ آغازشده است، تأکید کرد: طی سال گذشته ۴۰ هزار نایلون برای اجرای این طرح بین مردم این استان توزیع شد که تمامی کمک‌ها با اولویت نیازمندان مناطق محروم پرداخت شد.


معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان خراسان شمالی تأکید کرد: مردم باسخاوت این استان می‌توانند کمک‌های خود را به‌صورت کالا و یا نقدی به‌صورت مستقیم به مراکز نیکوکاری و یا دفاتر شهرستان‌های این استان تحویل دهند و یا از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری کد #۱*۳*۰۵۸*۸۸۷۷* بر اساس نیات خیرخواهانه خود نسبت به کمک‌رسانی به محرومان اقدام کنند.


نعمتی ارزش هر سبد غذایی پیش‌بینی‌شده در این طرح را ۱۰۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: عزیزان نیکوکار می‌توانند از طریق شماره‌حساب ۰۱۰۵۲۹۳۳۵۳۰۰۲ نسبت به پرداخت کمک‌های خود به مددجویان تحت حمایت این نهاد اقدام کنند.


وی در ادامه با یادآوری اینکه هم‌اکنون ۳۲ هزار خانوار با جمعیت ۵۸ هزار نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند، افزود: این نهاد در نظر دارد با مشارکت خیران به‌تمامی این خانوارها سبد غذایی اهدا کند.


نعمتی پیش‌بینی کرد طبق برنامه‌ها، تمامی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی با اولویت خانوارهای دارای یتیم و بیمار سرپرست و همچنین زنان سرپرست خانوار و سالمندان از این بسته‌های غذایی بهره‌مند‌می شوند. 
انتهای پیام /برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.