کد خبر: ۶۹۲۶۳ | گروه ورزشی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

پایان بزرگ ترین مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر خراسان شمالی

بزرگ ترین مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر استان خراسان شمالی با مشارکت ۵۰۰ ورزشکار به کار خود پایان داد.
پایان بزرگ ترین مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر خراسان شمالی

به گزارش راه ساجده، بر اساس این گزارش در این مسابقات که به مدت ۳روز به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بجنورد در جریان بود نتایج زیر به دست آمد.

درشته مینی والیبال مقطع ابتدایی در قالب مدرسه قهرنان
مقام اول : مدرسه شاهد فرشتگان
 بجنورد
مقام دوم : مدرسه لاله سرخ  
اسفراین
مقام سوم : مدرسه شهدای فرهنگی  
شیروان
 در رشته تنیس روی میز روز در دو  مقطع  متوسطه اول
مقام اول :.مدرسه سیزده آبان شهرستان بجنورد
مقام دوم :  مدرسه شاهد ریحانه شهرستان شیروان
مقام سوم : مدرسه کمال تربیت شهرستان اسفراین
در بخش انفرادی
مقام اول : شقایق کریمی  مدرسه سیزده آبان
مقام دوم : نگار جمالی مدرسه گلستان
مقام های سوم مشترک: بهاره بهزاد پور و ثمین عباسی مدرسه سیزده آبان
و در مقطع متوسطه دو در بخش مدرسه قهرمان
مقام اول : مدرسه صدرا شهرستان بجنورد
مقام دوم : مدرسه نمونه دولتی رضوان  شهرستان مانه و سملقان
مقام سوم : مدرسه نمونه معراج شهرستان شیروان
 در بخش انفرادی متوسطه دوم
مقام اول :مریم وحید مدرسه صدرا
مقام دوم : فاطمه محمدی مدرسه صدرا
مقام های سوم مشترک :
سعیده اشعری مدرسه نمونه معراج و سعیده علی محمد پور  مدرسه صدرا
در مسابقات دانش آموزی دختر خراسان شمالی در رشته ی بدمینتون در مقطع ابتدایی درقالب کانون قهرمان نتایج ذیل بدست آمد:
مقام اول .عسل جوینی مدرسه ی ۱۷ شهریور بجنورد
مقام دوم .سوگند عطاران مدرسه ی طراوت بجنورد
مقام سوم سوم مشترک .غزل جوینی مدرسه ی ۱۷شهریور بجنورد و فاطمه علیدادیان مدرسه ی فاطمه الزهرا بجنورد
در رشته شنا در قالب کانون قهرمان در دو رده سنی (11-12) و (13-14) به صورت انفردای و تیمی  
مقام اول : کانون شنای شهرستان بجنورد
مقام دوم : کانون شنای شهرستان جاجرم
مقام سوم :کانون شنای شهرستان مانه و سملقان
ماده 25 متر آزاد:
مقام اول: زهرا حسین نیا تنها-جاجرم
مقام دوم:فاطمه رجبی ثانی-جاجرم
مقام سوم:مهراوه حیدری-بجنورد
ماده 25 متر کرال پشت:
مقام اول:مهراوه حیدری-بجنورد
مقام دوم:پرنیا شاهدی-بجنورد
مقام سوم:فاطمه رجبی ثانی-جاجرم
ماده 25 متر قورباغه:
مقام اول: غزل جمشیدی از بجنورد
مقام دوم:فاطمه پرسنه از اسفراین
مقام سوم:نگین ایزدیان از مانه و سملقان
ماده 50 مترآزاد:
مقام اول:ساحل احمدی بجنورد
مقام دوم:فاطمه احمدی باصیری از بجنورد
مقام سوم:زهرا رحمانی از بجنورد
ماده 50 متر کرال پشت:
مقام اول:زهرا رحمانی-بجنورد
مقام دوم:ساحل احمدی-بجنورد
مقام سوم:کیانا عزیزی خیاط-بجنورد
ماده 50 متر قورباغه:
مقام اول: هدیه آرام-بجنورد
مقام دوم:شهرزاد شمشیرگران-بجنورد
مقام سوم:نرگس نوروزی-بجنورد
ماده 4×25 متر آزاد:
مقام اول:شهرستان بجنورد
مقام دوم:شهرستان شیروان
مقام سوم:شهرستان جاجرم
ماده 4×50 مترآزاد:
مقام اول شهرستان بجنورد: زهرارحمانی_آتوساغلامی_فاطمه احمدی_ساحل احمدی
مقام دوم شهرستان مانه وسملقان
مهدیس روحانی_نادیاباقری_نجلی داورپناه_فاطمه داوری
مقام سوم شهرستان جاجرم
فرشته طالبی_مبینا بهرامی_عارفه طالبی _سیده صبا حسینی
در رشته هندبال در مقطع ابتدایی در قالب مدرسه قهرمان
مقام اول : مدرسه شهدای فرهنگی بجنورد
مقام دوم : مدرسه شهید محمد عرب مانه و سملقان
مقام سوم : مدرسه علامه مجلسی اسفراین
در رشته طناب زنی در مقطع ابتدایی مدرسه قهرمان ،نتایج ذیل به دست آمد :
مقام های تیمی
مقام اول : دبستان هیات امنایی نسترن آشخانه
مقام دوم : دبستان پروین اعتصامی بجنورد
مقام سوم : دبستان عفاف درق
ماده آزاد نمایشی یک نفره
مقام اول : محیاصابری دبستان نسترن آشخانه
مقام دوم : شیما رحمانی دبستان پروین اعتصامی بجنورد
مقام سوم : طیبه ریحانی دبستان نسترن آشخانه
ماده امدادی ترکیبی :
مقام اول : بجنورد
مقام دوم : آشخانه
مقام سوم : شیروان
ماده طناب بلند امدادی :
مقام اول : گرمه
مقام دوم : اسفراین
مقام سوم : آشخانه
در رشته تنیس روی میز روز درمقطع ابتدایی نتایج ذیل به دست آمد :
مقام های تیمی در مقطع ابتدایی در قالب مدرسه قهرمان
مقام اول :.مدرسه شهدای فرهنگی شهرستان بجنورد
مقام دوم :  مدرسه شاهد حضرت رقیه شهرستان شیروان
مقام سوم : مدرسه مولوی شهرستان گرمه
در بخش انفرادی
مقام اول : عقیله ارشادی فر مدرسه شاهد حضرت رقیه
مقام دوم : بهار سرایدار مدرسه شهدای فرهنگی
مقام های سوم مشترک :
کوثر سرایدار و آرمیتا پهلوانی مدرسه شهدای فرهنگی دوره دوم

در رشته دو و میدانی در مقطع ابتدایی متوسطه اول و دوم در قالب کانون قهرمان نتایج ذیل به دست آمد :

مقام های تیمی در مقطع ابتدایی در قالب کانون قهرمان
مقام اول :شهرستان بجنورد
مقام دوم : مانه و سملقان

مقام سوم: جاجرم

دربخش انفرادی
ماده دوی ۱۰۰
مقام اول : تینا ناصری از شهرستان بجنورد
مقام دوم: فاطمه رهنما از شهرستان شیروان
مقام سوم: پریسا قوی هیکل از شیروان
ماده دوی ۶۰۰ متر
مقام اول:هانیه فلاحتی از شهرستان شیروان
مقام دوم:زهرا اکرامان از شهرستان مانه و سملقان
مقام سوم:زهرا محمدی از شهرستان مانه و سملقان
پرتاب توپ
مقام اول:مبینا محمدی از شهرستان مانه و سملقان
مقام دوم:عاطفه زحمتکش از شهرستان بجنورد
مقام سوم:فاطمه شاهوردی از شهرستان جاجرم
پرتاب وزنه
مقام اول:مهتاب سازدار از شهرستان بجنورد
مقام دوم:تینا ناصری از شهرستان بجنورد
مقام سوم:فاطمه اصغری راد از شهرستان بجنورد
پرش طول
مقام اول:بیتا محمدی از شهرستان مانه و سملقان
مقام دوم :مریم جهانی از شهرستان بجنورد
مقام سوم:زهرا ایزانلو از شهرستان بجنورد
دوی امدادی
مقام اول:شهرستان بجنورد
مقام دوم:شهرستان جاجرم
مقام سوم:شهرستان مانه و سملقان
 در رشته دو و میدانی در مقطع ابتدایی متوسطه اول و دوم در قالب کانون قهرمان نتایج ذیل به دست آمد :
مقام اول :شهرستان بجنورد
مقام دوم : شهرستان شیروان
مقام سوم :شهرستان مانه و سملقان
دربخش انفرادی
ماده دوی ۱۰۰ متر
مقام اول : اسیه قویدل از شهرستان اسفراین
مقام دوم: رقیه ارین از شهرستان مانه و سملقان
مقام سوم:صبا پاکدامن از شهرستان شیروان
ماده دوی ۲۰۰ متر
مقام اول:ایدا ساداتی از شهرستان بجنورد
مقام دوم:سارا نودهی از شهرستان بجنورد
مقام سوم:مهدیه کرامتی از شهرستان مانه و سملقان
دوی۴۰۰ متر
مقام اول :فاطمه قوینانلویی از شهرستان شیروان
مقام دوم:ملیکا مرادی از شهرستان اسفراین
مقام سوم :طاووس تاج محمدی از شهرستان شیروان
دوی ۸۰۰ متر
مقام اول :ستایش یزدانی از شهرستان بجنورد
مقام دوم :الهه تیموری از شهرستان شیروان
مقام سوم :شقایق قنبری از شهرستان شیروان
دوی امدادی
مقام اول:شهرستان بجنورد
مقام دوم:شهرستان شیروان
مقام سوم:شهرستان اسفراین
پرتاب وزنه
مقام اول:فاطمه جعفری از شهرستان اسفراین
مقام دوم:زهرا خرده گیر از شهرستان شیروان
مقام سوم:زهرا وطنی از شهرستان مانه و سملقان
پرتاب نیزه
مقام اول:نازنین برغمدی از شهرستان بجنورد
مقام دوم:فاطمه اسفندیاری از شهرستان گرمه
مقام سوم:نرگس مرگن از شهرستان گرمه
پرتاب دیسک
مقام اول:مهدیه کرامتی از شهرستان مانه و سملقان
مقام دوم:طاووس تاج محمدی از شهرستان شیروان
مقام سوم :سارا کوهی از شهرستان بجنورد
پرش طول
مقام اول:سارا نودهی از شهرستان بجنورد
مقام دوم :فاطمه قنبری فیروز ابادی از شهرستان مانه و سملقان
مقام سوم:صبا پاکدامن از شهرستان شیروان

 در رشته دو و میدانی در مقطع ابتدایی متوسطه اول و دوم در قالب کانون قهرمان نتایج ذیل به دست آمد :
مقام اول :شهرستان بجنورد
مقام دوم : شهرستان شیروان
مقام سوم :شهرستان مانه و سملقان
دربخش انفرادی
ماده دوی ۱۰۰ متر
مقام اول : فاطمه امین پور از شهرستان شیروان
مقام دوم: مهربان دلاوری از شهرستان بجنورد
مقام سوم:نیلوفر ایزانلواز شهرستان بجنورد
ماده دوی ۲۰۰ متر
مقام اول:هانیه محمد زاده  از شهرستان شیروان
مقام دوم:فرناز امانی از شهرستان گرمه
مقام سوم:فائزه اتحادی از شهرستان مانه و سملقان
دوی۴۰۰ متر
مقام اول :زهره رحمتی برج از شهرستان بجنورد
مقام دوم:زهرا هاشمیان از شهرستان شیروان
مقام سوم :فاطمه خانلقی سعید  از شهرستان مانه و سملقان
دوی ۱۵۰۰ متر
مقام اول :مبینا اثنی عشر از شهرستان بجنورد
مقام دوم :بتول مختاری از شهرستان شیروان
مقام سوم :هدیه جمالی  از شهرستان بجنورد
دوی امدادی
مقام اول:شهرستان بجنورد
مقام دوم:شهرستان شیروان
مقام سوم:شهرستان مانه و سملقان
پرتاب وزنه
مقام اول:زهرا محمدی از شهرستان بجنورد
مقام دوم:مهدیه سبحانی از شهرستان شیروان
مقام سوم:فرناز امانی از شهرستان گرمه
پرتاب نیزه
مقام اول:زهرا زیوری از شهرستان مانه و سلقان

انتهای پیام./ ر



برچسب ها:


نظر شما



نام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.