کد خبر: ۶۹۴۴۷ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

تجلیل از بانوان توانمند روستایی رازوجرگلان در همایش حقوق زن در اسلام

از بانوان توانمند روستایی بخش مرکزی شهرستان رازوجرگلان در همایش حقوق زن در اسلام تجلیل شد .
تجلیل از بانوان توانمند روستایی رازوجرگلان در همایش حقوق زن در اسلام

به گزارش راه ساجده،   بخشداری مرکزی با همکاری ستاد بانوان بخش  همایشی با عنوان حقوق زن در اسلام رابه مناسبت گرامی داشت هفته زن   با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان. هنرمندان وبانوان روستاهای بخش مرکزی و شهر راز در سالن شهید رجایی برگزار کرد.


سعید آیتی بخشدار مرکزی در شروع مراسم از حضور همه بانوان در این همایش تقدیر و تشکر  و ابراز امیدواری کرد که در سال اینده این همایش ها و مراسم  در راستای مشارکت زنان در تمامی عرصه ها و همچنین شور ونشاط ادامه خواهند داشت.

 

حجت اسلام نوروزی امام جمعه شهرستان نیز  در سخنرانی خود به جایگاه زن در قبل از اسلام و بعد از اسلام اشاره و به مضرات فرهنگ  غربی ها به  زن و همچنین  به حقوق زن در جمهوری اسلامی ایران پرداختند.


در پایان محمد زارعی هدک فرماندار شهرستان به ظرفیت و نقش جایگاه زنان در توسعه کشور و همچنین نگاه دولت تدبیر و امید به  زنان پرداخت و برگزاری این مراسم و شور ونشاط را حق زنان دانست.

 

در انتها از دوبانوی توانمند و کارافرین خانم ها: بی بی تاج جاوید از روستای امانلی پرورش دهنده کرم ابریشم و آزاده ترحمی جوراب باف از روستای تنگه راز و همچنین از همسران شهدا، دختران شهدا، دهیاران خانم، و مشاور بانوان فرماندار تقدیر و هدایایی اهدا شد .


هم چنین به بانوان حاضر در همایش هم  به قید قرعه جوایزی تقدیم شد .

 

در این مراسم بیش از ۲۵۰ زن اهل تشیع و اهل سنت بخش مرکزی شهرستان رازوجرگلان شرکت کرده بودند .

 

انتهای پیام/ رحیمی

 برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.