کد خبر: ۷۰۱۰۸ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۳۰

آتش‌سوزی در یک ساختمان جان پیرمرد معلول را گرفت

 						آتش‌سوزی در یک ساختمان جان پیرمرد معلول را گرفت 					,

ساعت ١٢:٢٧روز چهارشنبه یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان آیت‌الله کاشانی، خیابان بهنام به سامانه ١٢٥ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد و بلافاصله ٣ ایستگاه همراه خودرو و تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.

به گزارش شهروند، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ پیرمردی بر اثر آتش‌سوزی در ساختمانی در خیابان آیت‌الله کاشانی خبر داد.

جلال ملکی در مورد این حادثه اظهار کرد: ساعت ١٢:٢٧روز چهارشنبه یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان آیت‌الله کاشانی، خیابان بهنام به سامانه ١٢٥ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد و بلافاصله ٣ ایستگاه همراه خودرو و تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به این‌که آتش‌سوزی در یک واحد حدودا صد متری در طبقه دوم یک ساختمان ٤ طبقه ٦ واحدی رخ داد، افزود: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که فردی در این واحد محبوس است و آتش از یکی از اتاق‌خواب‌های این واحد آغاز شده و به بخش‌های دیگر سرایت کرده است.

وی افزود: دود غلیظی این واحد و واحدهای بالایی را فرا گرفته بود و افرادی هم در طبقات دیگر محبوس‌شده بودند. گروهی از آتش‌نشانان به طبقات بالایی رفتند، گروهی دیگر هم مشغول اطفای آتش شدند و همزمان به اتاق نفوذ کردند که در این اتاق آقایی حدودا ٨٠ساله که دچار معلولیت و محدودیت حرکتی بود، حضور داشت که دچار سوختگی‌های شدید شده بود و پس از معاینه عوامل اورژانس مشخص شد این فرد جان خود را از دست داده است.
ملکی همچنین به نجات افراد از طبقات دیگر نیز اشاره کرد و گفت: ٤نفر دیگر هم از این طبقات خارج شدند و بین آنها آقا و خانمی حدودا ٨٠ ساله دچار دودگرفتگی شده بودند که تحویل عوامل اورژانس شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اضافه کرد: آتش‌نشانان آتش را خاموش کردند، عملیات ایمن‌سازی و تخلیه دود هم انجام شد و درحال حاضر کارشناسان مشغول بررسی علت حادثه هستند. وی همچنین توصیه کرد: به خانواده‌هایی که افرادی در خانه آنها زندگی می‌کنند که دچار محدودیت برای انجام کارهای روزانه هستند، توصیه می‌شود این افراد را در خانه تنها نگذارند و فردی برای پرستاری از آنها در خانه حضور داشته باشد.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.