کد خبر: ۷۰۳۰۹ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۰۴

موشک‌باران مرکز تجمع مزدوران سعودی در یمن

منابع نظامی یمن از شلیک یک فروند موشک بالستیک «قاهر ام ۲» به سمت محل تجمع مزدوارن ائتلاف متجاوز سعودی در استان تعز، خبر دادند.
 موشک‌باران مرکز تجمع مزدوران سعودی در یمن,

به گزارش مشرق، بامداد امروز و ساعاتی پس از شلیک دو فروند موشک بالستیک «بدر 1» به بندر «آرامکو» در جیزان( در جنوب عربستانیگان موشکی ارتش یمن مراکز تجمع مزدوران و متجاوزان را در شهرستان «المخاء» در استان یمن در هم کوبید.

یک منبع در یگان موشکی یمن در این‌باره تصریح کرد، یک فروند موشک بالستیک از نوع «قاهر 2 ام» به مراکز مزدوران و متجاوزان در المخاء شلیک شد.

این منبع تصریح کرد، موشک با دقت به هدف خود خورد و در پی آن، ده‌ها مزدور از جمله شماری از سران آنها در المخاء به هلاکت رسیدند.

طبق این گزارش، یگان موشکی ارتش یمن، روز گذشته نیز دو فروند موشک بالستیک «بدر 1»، که تولید داخلی است، به بندر آرامکو در عربستان شلیک کردند.

این موشک‌باران عربستان سعودی و مزدوران آن، در واکنش به جنایت‌های مستمر ائتلاف متجاوز سعودی به یمن صورت می‌گیرد که آخرین جنایت ائتلاف، بمباران یک مجلس عروسی در استان حجه و کشته و زخمی کردند بیش از 90 غیرنظامی، بمباران منطقه‌ای مسکونی در همین استان، و ترور «صالح الصماد» رئیس شورای عالی سیاسی یمن است.

منبع: تسنیم


برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.