کد خبر: ۷۰۵۳۳ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵

کمک‌های دولتی برای برطرف کردن مشکلات زندگی مددجویان کمیته امداد کافی نیست

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کشور گفت: کمک‌های خوبی از سوی دولت به ممدجویان این نهاد می‌شود اما برای حل مشکلات زندگی آنان کافی نیست.
کمک‌های دولتی برای برطرف کردن مشکلات زندگی مددجویان کمیته امداد کافی نیست

علی‌محمد ذوالفقاری در همایش تجلیل از خیرین، حامیان و مشترکین صدقات استان خراسان شمالی، اظهار داشت: کمک‌های خوبی از سمت دولت انجام می‌گیرد اما در کنار آن نیاز به مشارکت مردمی داریم که عمده ترین آن زنده کردن سبک زندگی دینی و توجه فرزندان به والدین است.

وی با بیان ویژگی افراد تحت پوشش این کمیته افزود: امروز کمیته امداد مجموعه‌ای از متدین ترین و با شرف ترین افرادی است که از نظر مالی نیازمند هستند و مشکلاتی مانند از کار افتادگی و نداشتن بیمه باعث شده است تا ادامه زندگی آن‌ها سخت باشد.

ذوالفقاری در ادامه تصریح کرد: سالانه بسیاری از مددجویان با بهره‌گیری از خدماتی مانند درمان، ایجاد مسکن و ایجاد اشتغال از زیر چتر کمیته امداد بیرون می آیند که این بسیار امیدوار کننده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با بیان اینکه کمک به کمیته امداد تنها معطوف به کمک‌های مادی نیست خاطرنشان کرد: امروز کمیته امداد نیاز مسکن، خوراک و پوشاک بسیاری از سالمندان و ایتام را تامین کرده است اما نیاز عاطفی و محبت از جمله نیازهای بسیار مهمی است که باید در بستر خانواده تامین شود.

وی در ادامه افزود: ایجاد کمیته امداد در محلات و خانواده‌ها توسط افراد، از اقداماتی است که در دستور کار این کمیته قرار دارد و درخواست ما از مردم این است که اگر در خانواده و یا محله خود افراد نیازمندی را می‌شناسند، بدون مراجعه به کمیته امداد کمک‌های خود را مستقیم به آنها بدهند.

انتهای پیام/ تسنیمبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.