کد خبر: ۷۰۵۳۴ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵

نمایشگاه «بهار قرآن در رمضان» برگزار می‌شود

گروه مؤسسات قرآنی مردم‌‌نهادــ همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان نمایشگاه «بهار قرآن در رمضان» به همت اتحادیه قرآنی خراسان شمالی برگزار می‌شود.
نمایشگاه «بهار قرآن در رمضان» برگزار می‌شود

نشست لیلی شکرانی، مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان خراسان شمالی با معاونت فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان روز گذشته، ۲۴ اردیبهشت‌ماه پیرامون جزئیات برپایی برنامه‌های ماه رمضان از سوی این اتحادیه مطرح شد.
بنابراین گزارش، در این جلسه درباره برنامه‌های این استان برای هفته قرآن و عترت ۹۷ نظراتی بیان شد که زمان و برگزاری این برنامه‌ها پس از هماهنگی در اداره‌کل ارشاد و اتحادیه به زودی اعلام خواهد شد.

 

برگزاری نمایشگاه «بهار قرآن در رمضان»

 

یکی از برنامه‌هایی که در این جلسه اعلام شد، برگزاری نمایشگاه قرآن برای تأمین نیازهای مردم استان بود. برپایی نمایشگاه قرآن که پیش از این به عهده اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده امسال به اتحادیه قرآنی استان سپرده شده است که اتحادیه با همکاری سپاه جوادالائمه(ع) این نمایشگاه را در محل دهکده مقاومت برپا می‌کند.


در برنامه‌ریزی که انجام شده، در این نمایشگاه هفت مؤسسه قرآنی شهرستان بجنورد و بیش از ۱۳ مرکز انتشاراتی شرکت خواهند داشت و همچنین علاوه بر عرضه محصولات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و فرهنگی، برنامه‌های متنوعی نیز برای قشر جوان، نوجوانان و کودکان پیش‌بینی شده است.


یادآور می‌شود، نمایشگاه قرآن استان خراسان شمالی از روز سه‌شنبه ششم ماه رمضان مصادف با اول خرداماه به مدت ۱ هفته برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ ایکنابرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.