کد خبر: ۷۰۷۵۳ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۱

تعداد نمایندگان آذربایجان‌شرقی در مجلس به ۲۱ نفر می‌رسد

عضو کمیسیون شورا در مجلس گفت: با تائید کمیسیون شورا، دو نماینده به تعداد نمایندگان آذربایجان‌شرقی در مجلس اضافه خواهد شد.
تعداد نمایندگان آذربایجان‌شرقی در مجلس به 21 نفر می‌رسد,

احمدعلیرضا بیگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: طبق تائید کمیسیون شورا، دو نماینده به تعداد نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی اضافه می‌شود.

وی افزود: قرار بر این است تا یک نماینده به حوزه مراغه و عجب‌شیر اضافه شده و حوزه آذرشهر و اسکو نیز نماینده مستقل خواهند داشت همچنین هریس نیز به تبریز ملحق می‌شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: با وجود اما و اگرهای مطرح‌شده و جوسازی‌های زیاد، کمیسیون شورا اضافه شدن نماینده به تعداد نمایندگان آذربایجان‌شرقی را تصویب کرده و به صحن علنی مجلس فرستاد.

عضو کمیسیون شورا در مجلس خاطرنشان کرد: با تصویب افزایش تعداد نمایندگان، دو نماینده به کرسی نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی در مجلس افزوده می‌شود به طوریکه برای هریس امکان توسعه فراهم می‌آید و همچنین با توجه به وسعت مراغه و عجب‌شیر یک نماینده کافی نبود و با افزایش نماینده امکان رسیدگی و توسعه نیز افزایش خواهد یافت.

بیگی اضافه کرد: با توجه به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی، نباید در هیچ مرز و جغرافیایی از ایران کسی احساس کند که نماینده نداشته و یا دسترسی به نماینده ندارند بلکه باید از هر جغرافیایی نماینده قانون‌گذار نیز وجود داشته باشد.

انتهای پیام/ج/

 برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.