کد خبر: ۷۰۸۳۴ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت به فارس خبر داد

اعزام روزانه ۱۰۰۰ نفر به عتبات در ماه مبارک رمضان

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به اعزام روزانه یک‌هزار نفر به عتبات از اول ماه مبارک رمضان، گفت: در طرح اعزام‌های ارزان‌قیمت تا نیمه ماه مبارک رمضان، 15 هزار نفر به عتبات اعزام می‌شوند.
اعزام روزانه 1000 نفر به عتبات در ماه مبارک رمضان,

مرتضی آقایی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری طرح اعزام‌های ارزان‌قیمت در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: در این طرح سعی شده تا افراد کم‌درآمد نیز به راحتی به سفر عتبات مشرف شوند.

وی با بیان اینکه هدف از ارائه تسهیلات به متقاضیان سفرهای ارزان‌قیمت در ماه مبارک رمضان حضور عاشقان حسینی به این سفر نورانی است، افزود: برای علاقه‌مندان به این سفر 500 هزار تومان تسهیلات با کارمزد 2 درصد اختصاص یافته است که خوشبختانه استقبال خوبی نیز از آن شده است.

آقایی با اشاره به میزان اعزام‌های روزانه به عتبات در طرح سفرهای ارزان‌قیمت، خاطر نشان کرد: روزانه یک‌هزار نفر از اول ماه مبارک رمضان به عتبات اعزام شدند که با توجه به اینکه اعزام‌های ارزان‌قسمت تا 15 ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، بیش از 15 هزار نفر در این طرح به عتبات مشرف خواهند شد.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه اعزام‌های ارزان‌قیمت تا نیمه ماه مبارک رمضان هم‌زمان با 10 خردادماه اجرایی می‌شود، گفت: اعزام‌ها در این زمان به صورت زمینی است اما پس از آن علاوه بر اعزم های زمینی، اعزام‌های هوایی نیز به صورت ارزان‌قیمت پیش‌بینی شده است.

به گزارش فارس، در سال‌های گذشته با توجه به برخی محدودیت‌ها از اول تا نیمه ماه مبارک رمضان اعزام به عتبات وجود نداشت که امسال با اجرای طرح اعزام‌های ارزان‌قیمت سفر به عتبات اجرایی شد.

انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.