کد خبر: ۷۰۸۶۴ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
توکلی در گفت‌وگو با فارس خبر داد

ثبت‌نام بیش از ۷۶ هزار نفر در نخستین مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در مهلت اولیه برای ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تعداد ۷۶ هزار و ۶۴۹ نفر ثبت‌نام کردند.
ثبت‌نام بیش از ۷۶ هزار نفر در نخستین مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته,

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: داوطلبان دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تا پنج‌شنبه سوم خردادماه برای ثبت‌نام مهلت داشتند که این مهلت به پایان رسید اما سازمان سنجش آموزش کشور مهلت دیگری را هم برای ثبت نام داوطلبان این دوره درنظر گرفته است.

وی افزود: براین اساس، اطلاعات مربوط به ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از روز دوشنبه 28 خرداد ماه 97 به طور مجدد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

به گفته وی، در مهلت اولیه برای ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تعداد 76 هزار و 649 نفر ثبت‌نام کردند.

توکلی گفت: داوطلبان باید برای ثبت‌نام در روز دوشنبه 28 خرداد ماه 97 و حداکثر تا پایان روز شنبه دوم تیرماه 97 به سایت سازمان مراجعه و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اصلاحات مربوطه نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند ترتیبی اتخاذ شده تا این دسته از داوطلبان نیز از روز دوشنبه 28 خرداد ماه 97 تا روز شنبه دوم تیرماه 97 با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و مطالعه دفترچه راهنما و اصلاحات مربوط در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.