کد خبر: ۷۱۹۷۷ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۸

نمایش مسابقات جام جهانی فوتبال در ایوان شمس

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از اکران ۴۰ مسابقه فوتبال و و الیبال جام جهانی در ایوان شمس خبر داد و گفت: ۳۶ مسابقه فوتبال و ۴ مسابقه والیبال در ایوان شمس به نمایش در می آید.
نمایش مسابقات جام جهانی فوتبال در ایوان شمس,

به گزارش خبرگزاری مهر، ولی الله شجاع پوریان با اشاره به برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال گفت: بر اساس مذاکرات و هماهنگی های صورت گرفته با نیروی انتظامی  و رعایت ضوابط، مجوز اکران این بازی ها در ایوان شمس اخذ شده و این مسابقات برای مردم در برج میلاد و ایوان شمس به نمایش درخواهد آمد.

وی اعلام کرد: برنامه ریزی برای ۳۶ اکران ویژه مسابقات فوتبال و ۴ اکران ویژه مسابقات والیبال تیم ایران با دیگر تیم ها در ایوان شمس صورت گرفته است.

شجاع پوریان با بیان اینکه تماشای مسابقات جام جهانی برای عموم مردم جذابیت فوق العاده ای دارد، افزود:  بیشتر ما علاقه مند هستیم که این مسابقات را به صورت دسته جمعی و گروهی به تماشا بنشینیم.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان علاقه مند به تماشای مسابقات به صورت گروهی می توانند با مراجعه به ایوان شمس این مسابقات را با دیگر هموطنان و در یک دورهمی بزرگ تماشا کنند و لحظات خاطره انگیزی را برای خود و خانواده رقم بزنند.

گفتنی است؛ علاقه مندان جهت اطلاع از برنامه اکران بازی های فوتبال جام جهانی می توانند با شماره ۸۸۰۱۵۲۲۸  (ایوان شمس) تماس حاصل نمایند.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.