کد خبر: ۷۱۹۹۱ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۹

مصوبه جدید در خانه تئاتر/ مدیرعامل از بیرون صنف می‌آید

بازرس خانه تئاتر اعلام کرد که در جلسه اخیر هیات مدیره مصوب شد که مدیرعامل جدید از بیرون خانه تئاتر انتخاب شود.
مصوبه جدید در خانه تئاتر/ مدیرعامل از بیرون صنف می‌آید,

مهدی قلعه بازرس خانه تئاتر درباره تصمیم هیات مدیره جدید خانه تئاتر برای انتخاب مدیرعامل این خانه در جلسه روز دوشنبه ۲۸ خرداد به خبرنگار مهر گفت: در جلسه هیات مدیره خانه تئاتر مصوب شد که مدیرعامل جدید از بیرون خانه تئاتر انتخاب شود و قرار است اعضای هیات مدیره برای جلسه آینده کاندیداهای خود را معرفی کنند تا مورد بررسی قرار گیرند.

وی درباره معیارهای که برای کاندیداهای مدیرعامل خانه تئاتر در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: به طور حتم سابقه تئاتری و فعالیت هایی تأثیرگذار از جمله ویژگی هایی است که هر کدام از اعضای هیات مدیره خانه تئاتر برای کاندیداهای خود در نظر می گیرند و در جلسه آینده معرفی می کنند.

بازرس خانه تئاتر در پاسخ به این پرسش که آیا قطعا مدیرعامل خانه تئاتر تغییر و به این شکل انتخاب خواهد شد، گفت: هیأت مدیره خانه تئاتر انتخاب مدیرعامل از بیرون این خانه را مصوب کرده و مدیرعامل جدید به این شکل انتخاب خواهد شد.

در جلسه روز دوشنبه ۲۸ خرداد هیات مدیره خانه تئاتر، محمودرضا رحیمی نیز به عنوان سخنگوی هیات مدیره انتخاب شد. همچنین مریم کاظمی به عنوان مسئول امور مالی هیات مدیره ابقا شد.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.