کد خبر: ۷۲۱۱۹ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۳۰
رئیس سازمان داوطلبان هلال‌احمر:

۲ میلیون داوطلب عضو جمعیت هلال‌احمر/ اعلام آمادگی جهت کمک به نیازمندان

رئیس سازمان داوطلبان هلال‌احمر با اشاره به اینکه این سازمان 2 میلیون عضو داوطلب دارد، گفت: بر اساس پتانسیل و انگیزه‌های موجود در هلال‌احمر جهت کمک به نیازمندان اعلام آمادگی می‌کنیم.
2 میلیون داوطلب عضو جمعیت هلال‌احمر/ اعلام آمادگی جهت کمک به نیازمندان,

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، حبیب درگاهی در  جلسه هیأت مدیره مجمع خیرین استان تهران که در جمعیت هلال‌احمر این استان برگزار شد، اظهار داشت: تسکین آلام بشری و رفع مشکلات مردم شعار جمعیت هلال‌احمر است و تلاش می‌کنیم که با هم‌افزایی، کمک خیرین و ظرفیت‌های موجود در هلال‌احمر قدم‌های مهمی در این زمینه برداریم.

وی ضمن اعلام آمادگی این سازمان بر اساس پتانسیل و انگیزه‌های موجود جهت کمک به نیازمندان گفت: خشکسالی و بیماری در شهرهایی همچون سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی بیشتر بوده و افراد نیازمند به کمک باید بیشتر مورد توجه در این شهرها قرار گیرند.

رئیس سازمان داوطلبان هلال‌احمر بیان داشت: امیدوارم برگزاری این جلسات راهگشا جهت کاهش مشکلات نیازمندان باشیم، البته تجربه نشان داده هر کجا مردم ورود یافته‌اند موفقیت حاصل شده و بسیج عمومی  و انگیزه مردمی نتایج مؤثری به همراه دارد.

درگاهی خاطرنشان کرد: در انقلاب اسلامی اگر مردم نبودند قطعا پیروزی نبود و امروز نیز با کمک مردم می‌توانیم مشکلات را برطرف سازیم.

وی گفت: هلال‌احمر 2 میلیون عضو داوطلب دارد که در برابر آمار پرسنل رقم بالایی بوده و امیدواریم با کمک آنها بتوانیم گام‌های هر چه موثرتری برداریم.

انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.