کد خبر: ۷۲۱۶۵ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۳۱
وزیر علوم در واکنش به احکام صادر شده برای دانشجویان:

دانشجویان درخواست تجدید نظر خود را به مراجع قضایی تسلیم کنند

وزیر علوم در واکنش به احکام صادر شده برای دانشجویان، از آنان خواست تا در مهلت قانونی درخواست تجدید نظر خود را با مراجعه به مراجع قضایی تسلیم کنند.
دانشجویان درخواست تجدید نظر خود را به مراجع قضایی تسلیم کنند,

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در واکنش به احکام صادر شده برای دانشجویان، از آنان خواست تا در مهلت قانونی درخواست تجدید نظر خود را با مراجعه به مراجع قضایی تسلیم کنند.

غلامی که از ابتدای هفته جاری همراه با تعدادی از رؤسای دانشگاه‌های کشور برای توسعه همکاری‌های بین‌المللی به کشور فرانسه سفر کرده است، اظهار داشت: همکاران من در دانشگاه تهران و ستاد وزارت، پیگیر حل مشکلات دانشجویان از راه‌های قانونی بوده‌اند.

وی با بیان اینکه اینجانب شخصاً نیز با رئیس قوه قضائیه برای رفع مشکلات دانشجویان صحبت کرده‌ام، تصریح کرد: بلافاصله پس از دریافت خبر صدور حکم اولیه، دستور تشکیل کمیته‌ای متشکل از معاون فرهنگی و اجتماعی و معاون حقوقی و امور مجلس را صادر کرده‌ام تا پیگیرموضوع باشند.
وزیر علوم یادآور شد: بلافاصله پس از بازگشت از سفر با جدیت پیگیرموضوع احکام قضائی دانشجویان خواهم بود تا در تجدید نظر این احکام مشکل رفع شود.

انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.