کد خبر: ۷۴۲۶۴ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی در گفت‌وگو با فارس:

آموزگاران دبستان‌های غیردولتی «کارت صلاحیت حرفه‌ای» می‌گیرند/ آغاز آموزش‌های فنون تدریس از مرداد ماه

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش از آموزش فنون تدریس به آموزگاران دبستان‌های غیردولتی از مردادماه امسال خبر داد و گفت: معلمانی که این دوره را طی کنند، کارت صلاحیت حرفه‌ای دریافت می‌کنند.
آموزگاران دبستان‌های غیردولتی «کارت صلاحیت حرفه‌ای» می‌گیرند/ آغاز آموزش‌های فنون تدریس از مرداد ماه,

مجتبی زینی‌وند رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص دستورالعمل دریافت کارت صلاحیت حرفه‌ای برای معلمان دوره ابتدایی مدارس غیردولتی، اظهار کرد: دستورالعملی را تدوین کردیم و بر اساس آن تمام معلمان مقطع ابتدایی مدارس غیردولتی موظف به گذراندن دوره‌هایی در قالب ضمن خدمت هستند.

وی افزود: این دوره‌ها ۱۸۰ ساعت است که فنون و روش تدریس برای معلمان آموزش داده می‌شود و در نهایت کارت صلاحیت حرفه‌ای برای آنها صادر خواهد شد.

زینی‌وند با بیان اینکه دوره آموزش فنون تدریس به آموزگاران مقطع ابتدایی مدارس غیردولتی در تابستان امسال آغاز می‌شود،گفت: این دوره‌ها از مرداد ماه شروع می‌شود و اسفند ما باید به اتمام برسد.

 وی با بیان اینکه تمام آموزگاران مقطع ابتدایی باید ۳۰ ساعت آموزش ضمن خدمت روش تدریس را در تابستان بگذرانند، گفت: مابقی آموزش ها در طول سال تحصیلی به آنها ارائه می‌شود.

 رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش اظهار امیدواری کرد که دوره های فنون تدریس به دبیران دوره متوسطه در سال بعد ارائه شود.
 انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.