کد خبر: ۷۴۴۳۷ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۶

دوری از قرآن کریم سبب بی بصیرتی می شود

ساری - مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: دوری از قرآن کریم سبب بی بصیرتی، بی بندوباری و تفرقه در خانواده ها می شود.
دوری از قرآن کریم سبب بی بصیرتی می شود,

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ابراهیم حیدری پیش ازظهر دوشنبه در چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در ساری بابیان اینکه به محافل قرآنی و خدمت به مردم در کشور فخر می کنیم افزود: هرچه از عزت و اقتدار داریم به برکت سفره قرآنی، هوشیاری و بصیرت و پیروی از ولایت است.

وی اظهار داشت: هرجا تفکر و نوای قرآن وجود داشته باشید، خروجی آن شهدای گرانقدر اسلامی است و شهدای مدافع حرم نیز بر سر سفر قرآن و ولایت درس گرفته اند و مسئولان باید برای اقامه محافل قرآنی تلاش کنند.

حجت الاسلام حیدری گفت: انس با قرآن سبب می شود تا پرده های جهالت و گمراهی کنار رود و قران کریم کتاب حق الهی است و دوری از قرآن بی بصیرتی به همراه خواهد آورد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران یادآور شد: دوری از قرآن به معنی دوری از ولایت و رهبری است و همه آحاد بشر به قرآن و انس با کلام وحی نیازمند هستند.

وی گفت: چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی به مدت چهار روز و با حضور قاریان بین المللی و استانی برگزار می شود و ۷۰۰ نفر به مرحله استانی مسابقات راه یافته اند.

حجت الاسلام حیدری تصریح کرد: ۲۰ مرحله شهرستانی قرآن کریم در استان برگزار شد و نفرات برتر به مسابقات استانی راه یافته اند و منتخبان مرحله استانی به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.