کد خبر: ۷۴۴۳۸ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۶

تناقض آشکار رفتار مدیران استقلال در خرید جنجالی

مدیران باشگاه استقلال شب گذشته با بازیکنی قرارداد بستند که از خط خوردن او از لیست تیم ملی به دلیل مصدومیت زمان زیادی نمی‌گذرد.
تناقض آشکار رفتار مدیران استقلال در خرید جنجالی,

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از مطرح شدن قرارداد علی کریمی با استقلال، شائبه مصدوم بودن او پیش آمد. به خصوص که وی به تازگی از لیست شاگردان کی‌روش به همین دلیل خط خورده بود. استقلالی‌ها او را به تست‌های پزشکی مربوطه اعزام کردند و سرانجام شب گذشته با او قراردادی به مدت یک فصل منعقد کردند. این اتفاق در حالی افتاد که ۴۸ ساعت قبل ملکی عضو هیات مدیره این باشگاه در خصوص همین بازیکن اظهار داشته بود که وی مصدوم بوده و «درست بشو هم نیست.» 

با این شرایط مشخص نیست که آیا ملکی از شرایط سلامت این بازیکن اطلاعی نداشت و بدون داشتن اطلاعات اظهار کرده بود یا اطلاعات ملکی درست بوده و این بازیکن آسیب دیدگی مزمنی دارد و باشگاه استقلال با این شرایط او را به خدمت گرفته است.

البته باتوجه به واکنش معاون پزشکی باشگاه استقلال پیامی که وی منتشر کرد، چنین به نظر می‌رسد که فرضیه دوم محتمل‌تر باشد که در این صورت کریمی اولین بازیکنی نیست که در این فصل در حالی به استخدام باشگاه در آمد که آسیب دیدگی داشت. در هر دو صورت قطع به یقین باید گفت بین مسئولان رده بالا در باشگاه استقلال هماهنگی لازم وجود ندارد. برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.