کد خبر: ۷۴۷۲۲ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۸

مرکز مطالعات حلقه واسطه جامعه دانشگاهی و مدیریت شهری است

سنندج - شهردار سنندج گفت: مرکز مطالعات و پژوهش حلقه واسطه جامعه دانشگاهی و مدیریت شهری است و دیگر بدنه های اجرایی در خود باید از چنین مرکز و اتاق فکر هایی استفاده کنند.
مرکز مطالعات حلقه واسطه جامعه دانشگاهی و مدیریت شهری است,

به گزارش خبرنگار مهر، حشمت الله صیدی شامگاه چهارشنبه در اولین جلسه مرکز مطالعات و پژوهش شورای شهر سنندج گفت: برنامه های اولیه این مرکز می بایست درست و اصولی انجام گیرد تا در صورت حضور هر شخصی در بدنه مرکز کار ها به صورت اصولی پیش برود.

شهردار سنندج عنوان کرد: کار یا یا نباید انجام شود یا اگر انجام می گیرد باید به نحو احسنت به پایان برسد.

وی افزود: ظرفیت دانشگاهی خوبی در استان کردستان وجود دارد و بدنه اجرایی برای حل مشکلات باید از آنها استفاده کند.

صیدی گفت: دنیای امروز دنیای پیچیده و پر مشکلی است و هرچه به جلو می رویم ممکن است مشکلات آن بزرگ تر شود.

شهردار سنندج اظهار کرد: این مرکز حلقه واسطه جامعه دانشگاهی و مدیریت شهری است و دیگر بدنه های اجرایی در خود باید از چنین مرکز و اتاق فکر هایی استفاده کنند.

وی اشاره به سفر اخیر شورا و شهرداری سنندج به تبریز کرد و گفت: شهرداری سنندج از لحاظ منابع انسانی از تبریز کمی ندارد و چه بسا بیشتر از آنها باشد اما تبریز از نظر بودجه بسیار بالاتر از سنندج است.

صیدی افزود: بودجه سال ۹۷ شهرداری سنندج ۱۵۰ میلیارد تومان است که ممکن است محقق نشود اما بودجه شهرداری تبریر ۶ برابر سنندج است.

وی گفت: مشکل اصلی شهرداری سنندج منابع انسانی نیست بلکه منابع مالی است و خوش بین هستیم که این مرکز مشکلات این قبیل از شهرداری را حل کند.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.