کد خبر: ۷۴۷۲۷ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۸

سند برنامه پنج ساله راهبردی سنندج توسط دانشگاه کردستان تنظیم شد

سنندج - عضو شورای شهر سنندج گفت: سند برنامه پنج ساله راهبردی شهر سنندج به عنوان اولین تعامل شورا و مراکز دانشگاهی توسط دانشگاه کردستان تنظیم شد.
سند برنامه پنج ساله راهبردی سنندج توسط دانشگاه کردستان تنظیم شد,

به گزارش خبرنگار مهر، ارسطو گویلی شامگاه چهارشنبه در اولین جلسه مرکز مطالعات و پژوهش شورای اسلامی شهر سنندج که در محل شورا برگزار شد، گفت: یکی از بزرگ ترین مشکلات شهرداری های استان نبود تفکر سیستمی و روحیه تعامل با دانشگاه بوده است.

عضو شورای شهر سنندج عنوان کرد: مردم تبریز به جایگاه و اهمیت شورای شهر پی برده بودند و افرادی را در بدنه شورای شهر خود انتخاب کرده بودند که از برجستگان علمی کشور و شهر تبریز بودند.

وی اشاره ای به تعامل دوره پنجم شورای شهر با مراکز دانشگاهی کرد و گفت: یکی از مهمترین این تعامل ها برنامه پنج ساله راهبردی است که دانشگاه کردستان برای شورای شهر طراحی کرده و در آینده نیز این مهم در شورا بیشتر خواهد شد.

بیوسف اسدی دیگر عضو شورا و مرکز مطالعات و پژوهش شورای شهر سنندج عنوان کرد: تصمیم گیری های شخصی بزرگ ترین ضربه را به کشور زده است.

وی با بیان اینکه جای چنین مراکزی در کشور بسیار خالی است، گفت: افراد بسیاری در شهر ما ممکن است وجود داشته باشند که بخواهند گامی را در پیشرفت فضای شهری بردارند اما مکان آن را ندانند و این مرکز بسیار می تواند به پژوهش و مطالعات کمک کند.

سید انور رشیدی نیز گفت: در این مرکز باید از توان نخبگان و کارشناسان به عنوان چراغ راهی برای شهردار استفاده شود.

وی افزود: امید است این مرکز سنگ بنایی برای کار های آینده شهر سنندج باشد.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.