کد خبر: ۷۴۷۷۴ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۳۰

چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه ها آغاز شد

شیراز- آیین افتتاحیه چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار شد.
چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه ها آغاز شد,

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه جمعه با حضور کاروان های ورزشی دانشجویان سراسر کشور در زمین چمن پردیس دانشگاه شیراز این المپیاد گشایش یافت.

در این مراسم که منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار فارس، امام جمعه شیراز و روسای دانشگاه های شیراز حضور داشتند،  ابتدا دکتر حمید نادگران، رییس دانشگاه شیراز با بیان اینکه دانشگاه شیراز به عنوان یکی از سرمایه های علمی، فرهنگی و ورزشی به خود می بالد گفت: این دانشگاه همواره پرچمدار فعالیت های دانشجویی بوده است.

وی با اعلام اینکه از حمایت‌های بی دریغ وزیر سپاسگزار و از حمایت معاون دانشجویی تشکر می کند، گفت: در این دوره از المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان ۶هزار دختر و پسر به رقابت می پردازند.

رئیس دانشگاه شیراز با تصریح اینکه برگزیدگان این المپیاد، اساس تیم های ملی دانشجویی را تشکیل می دهند افزود: حمایت از تیم های ورزشی دانشجویی از اهداف این دانشگاه است.

به گفته نادگران در چهاردهمین المپیاد دانشجویان کشور ۴۰۰ نفر در برگزاری این رویداد ملی مشارکت دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور که از ۲۸ تیرماه آغاز شده ۷ مرداد به پایان می رسد.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.