کد خبر: ۷۵۱۷۴ | گروه آلبوم تصاویر
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
مدیرکل اداره استاندارد خراسان شمالی :

خبرنگاران استاندارد های ملی حوزه خدمت خود را تدوین کنند\ محصولات غیر استاندارد مهد ها و پیش دبستانی ها جمع آوری می شوند

مدیر کل اداره استاندارد خراسان شمالی: تدوین استاندارد هایی ملی در حوزه خبرنگاری توسط خود خبرنگاران براساس خدمتی که ارائه میدهند با استقبال ما نیز مواجه خواهد شد.
خبرنگاران استاندارد های ملی حوزه خدمت خود را تدوین کنند\ محصولات غیر استاندارد مهد ها و پیش دبستانی ها جمع آوری می شوند

به گزارش پایگاه خبری راه ساجده ،  فهمیه مهمان نواز با اشاره به نزدیک شدن به روز خبرنگار در جمعی از اصحاب رسانه اظهار داشت: تدوین استاندارد هایی ملی در حوزه خبرنگاری با اسقبال ما نیز مواجه خواهد شد و ما آمادگی انجام این کار را داریم.


وی با اشاره به محدود بودن واحد های تولیدی در استان و محدود بودن صنعت افزود: در ۶و ۹ مرداد کارگاه های آموزشی صنعت سیم و کابل جهت ارائه اطلاعات به واحد های تولیدی و اصناف در خصوص کیفیت سیم و کابل ،ارتقاء سطح کیفیت و نحوه بازاریابی به صورت عملی برگزار شد.


رییس اداره کل استاندارد استان همچنین در رابطه با زلزله سال گذشته تصریح کرد: در جلسه ای که سال گذشته با حضور واحد های تولیدی و متولیان برگزار شد مسائل بینشان مطرح شد و راهکار هایی برای تولید مصالح با کیفیت ارائه شد.


مهمان نواز از برخورد با واحد هایی که با شعار حمایت از کالای ایرانی محصولات بی کیفیت ارائه میدهند خبر داد و اضافه کرد: یک سری از کالاهای اساسی مشمول استاندارد اجباری نیستند، اما اینگونه کالا ها توسط نهاد دیگر از جمله غذا و دارو کنترل می شود.


از جمع آوری محصولات غیر استاندارد از مهد کودک ها و پیش دبستانی ها پیش از شروع مدارس خبر داد و ادامه داد:سازمان بهزیستی، اداره استاندارد و شهرداری پیگیری ها را در این خصوص ادامه میدهند‌.

 

 

مرز خالقیان از کشف ۱۱۷ فرآورده شامل کالاهای غیر استاندارد و فاقدکد ده رقمی از ابتدای سال خبر داد و اظهار کرد: در جهت جلوگیری از این محصولات اقدام شده است.


وی با اشاره به صدور ۱۱فقره پروانه استاندارد در سال جاری افزود: این آمار نسبت به سال گذشته بهبود پیدا کرده است.


مرز خالقیان همچنین از داشتن ۱۴۵ باسکول ثابت همکف خبر داد.

 

انتهای پیام/ مهدیه یزدانی برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.