کد خبر: ۷۵۶۱۱ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۷

کشف ۱۶ میلیارد انواع کالای قاچاق در استان البرز

کرج - فرمانده انتظامی استان البرز از کشف بیش از ۱۶ میلیارد انواع کالای قاچاق در استان خبر داد.
کشف ۱۶ میلیارد انواع کالای قاچاق در استان البرز ,

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عباسعلی محمدیان از کشف بیش از ۱۶ میلیارد انواع کالای قاچاق در استان البرز خبر داد و اظهار کرد: در اجرای مصوبات قرارگاه استانی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دومین طرح سراسری با محوریت مقابله با قاچاق کالای گمرکی، دخانی و ترانزیتی در سطح استان البرز به اجرا درآمد.

وی در ادامه افزود: کالاهای قاچاق کشف‌شده شامل؛ مواد اولیه قنادی، لوازم‌خانگی، کولر، فرآورده‌های نفتی، مواد دخانی و غیره است.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح ۱۹ متهم دستگیر، پنج دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق توقیف، ۵ باب انبار دپو کالای قاچاق پلمپ و ۱۷ فقره پرونده در اجرای این طرح تشکیل شد.

کشف ۲۴۳ کیلو تریاک در البرز

اما سردار سید جعفر حسینی جانشین فرمانده انتظامی استان البرز در ادامه از کشف ۲۴۳ کیلوگرم تریاک در یک خودرو سمند  خبر داد و اظهار کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز محرز شد که یکی از عناصر فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، مقادیر قابل‌توجهی مواد را از قاچاقچیان دریکی از استان‌های مرکزی تحویل و پس از بارگیری با استفاده از یک دستگاه خودرو سمند، در حال انتقال به استان البرز است.

وی افزود: با ردگیری‌های اطلاعاتی مأموران، خودرو در محدوده استان قم شناسایی و اکیپی از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز پس از دریافت نیابت قضائی به آن استان اعزام و خودرو مذکور را در محور قم - کاشان شناسایی و تحت تعقیب قرار داده و در یک فرصت مناسب دستور توقف خودرو را صادر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی البرز تصریح کرد: متهم بدون توجه به دستور ایست پلیس به‌سرعت خود افزوده که درنهایت مأموران با شلیک چند تیر هوایی قصد توقف خودرو را داشتند که راننده سمند به علت عدم کنترل خودرو با یک دستگاه پژو ۲۰۶ برخورد کرده و متهم دستگیر و در بازرسی از داخل صندوق و صندلی عقب خودرو، مقدار ۲۴۳ کیلوگرم تریاک کشف شد.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.