کد خبر: ۷۵۶۹۵ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۸

پذیرش افراد کارتن‌خواب در صورت نداشتن بیماری‌های واگیردار

مدیر اجتماعی آسایشگاه کهریزک گفت: افراد مجهول الهویه و کارتن خواب در صورت نداشتن بیماری ایدز، هپاتیت و اعتیاد در آسایشگاه پذیرش می شوند.
پذیرش افراد کارتن‌خواب در صورت نداشتن بیماری‌های واگیردار,

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود جعفری در نشستی که در آسایشگاه کهریزک برگزار شد در مورد پذیرش افراد پشت نوبت گفت: در حال حاضر ۶۰ مورد پشت نوبت داریم که پذیرش آنها منوط به خالی شدن تخت هاست که البته تخت های سالمندان زودتر خالی می شود و می توانیم افراد پشت نوبت را جایگزین کنیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه ۵۰۰ فرد مجهول الهویه از طریق اداره سرپرستی قوه قضائیه و با معرفی سازمان بهزیستی پذیرش شده اند، گفت: از افراد مجهول الهویه ابتدا باید آزمایش های ایدز و هپاتیت گرفته شود و در صورت نداشتن مشکل، پذیرش خواهند شد.

جعفری در مورد بیماران ام اس نیز گفت: در حال حاضر ۲۰۰ بیمار ام اس در آسایشگاه نگهداری می شوند و همچنین فرد کارتن خوابی که از طریق ستاد پذیرش به ما معرفی شود و مشکل اعصاب و روان و بیماری اعتیاد، ایدز و هپاتیت نداشته باشد را پذیرش می کنیم.

مدیر اجتماعی آسایشگاه کهریزک همچنین در مورد یارانه افراد نیز اظهارداشت: از میان ۱۷۵۰ سالمند، معلول و بیمار ام اس که در آسایشگاه نگهداری می شوند، برای حدود ۱۳۴۵ نفر آنها یارانه می گیریم.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.