کد خبر: ۷۶۸۲۵ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱

آخر هفته سه سریال یک قسمتی ببینید/ از «شب دهم» تا «سفر سبز»

سه سریال «شب دهم»، «سفر سبز» و «معصومیت از دست رفته» سه روز پایانی هفته در «ردپای عشق» به نمایش درمی آیند.
آخر هفته سه سریال یک قسمتی ببینید/ از «شب دهم» تا «سفر سبز»,

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، شبکه چهار سیما که در دهه اول محرم هر روز یک سریال محرمی را در قالب برنامه «ردپای عشق» روی آنتن می برد، از امروز ۲۱ شهریور تا روز جمعه به ترتیب سه سریال «شب دهم» ساخته حسن فتحی، «سفر سبز» محمدحسین لطیفی و «معصومیت از دست رفته» داوود میرباقری را در قالب سینمایی های ۱۰۰ دقیقه ای به نمایش درمی آورد.

شب دهم

«شب دهم» مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی حسن فتحی است که در سال ۱۳۸۰ ساخته و به مناسبت ماه محرم در نوروز سال ۱۳۸۱ از شبکه یک پخش شد.

محور اصلی «شب دهم» پرداختن به آیین تعزیه بود. آن هم در مقطعی از تاریخ که از طرف حکومت رضاخان، اجرای تعزیه و برگزاری هر نوع عزاداری برای امام حسین (ع) ممنوع شده بود.

سفر سبز

«سفر سبز» به کارگردانی محمدحسین لطیفی در آذر ماه ۱۳۸۱ از شبکه ۳ پخش شد. قصه اصلی این سریال درباره شخصیت جوانی ایرانی الاصل بنام دانیل با بازی پارسا پیروزفر است که برای یافتن والدین خود بعد از بیست و هفت سال زندگی در آلمان به ایران سفر می کند.

معصومیت از دست رفته

سریال «معصومیت از دست رفته» به کارگردانی داوود میرباقری برای نخستین بار در سال ۱۳۸۲ از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

«معصومیت از دست رفته» پنجمین سریال داود میرباقری است و داستان آن ماجرای شوذب خزانه دار کوفه در زمان ابن زیاد را روایت می کرد. مردی که قبلا از یاران امام علی (ع) بوده و بعد به امویان می پیوندد. شوذب بین عشق به ماریای نصرانی وحمیرای یهودی، گیر کرده بود.

«ردپای عشق» به تهیه کنندگی حسین مروی با ساختار مستند نریشن هر روز ساعت ۱۱ از شبکه چهار سیما پخش و روز بعد ساعت ۲ بامداد بازپخش می شود.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.