کد خبر: ۷۶۸۲۸ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱

۲ هزار واحد مسکونی به مددجویان مناطق زلزله زده تحویل داده می شود

کرمانشاه_مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: تا پایان مهرماه ۲ هزار واحد مسکونی آماده تحویل به مددجویان است.
۲ هزار واحد مسکونی به مددجویان مناطق زلزله زده تحویل داده می شود,

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خدرویسی امروز چهارشنبه در جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده در سرپل ذهاب اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) با تهیه چند تفاهم نامه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توانست موضوع مسکن شهری و روستایی مددجویان را تا حد قابل قبولی مدیریت و اجرا کند.

وی افزود: بیش از ۹ هزار و ۷۰۰ واحد مددجویان استان کرمانشاه در زلزله آسیب دید که ۵ هزار و ۴۰۰ واحد آن در موضوع ساخت و ساز قرار گرفت که تا به امروز بیش از ۴ هزار و ۷۰۰ واحد آن در مراحل مختلف ساخت است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه بیان کرد: کمیته امداد در مرحله نخست توانست ۵۷۰ واحد را تحویل مددجویان دهد و تا پایان مهرماه ۲ هزار واحد ما آماده تحویل به مددجویان است.

وی گفت: علاوه بر کمک های دولت که به عموم مردم اختصاص یافت کمیته امداد نیز میانگین مبلغ ۱۵ میلیون تومان بلاعوض به مددجویان کمک کرد.

خدرویسی با اشاره به اینکه با همکاری سایر دستگاه ها توانستیم مدیریت متراژ در ساخت و ساز مددجویان را به کار ببریم گفت: واحد ها در متراژهای ۶۵، ۷۵ و ۸۵ متری آماده افتتاح هستند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه ابراز داشت: در سرپل ذهاب نیز یک هزار و ۱۵۴  واحد خسارت دیده و تخریبی داشتیم که یک هزار و ۱۴۶ واحد آن در مراحل مختلف ساخت هستند.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.